Ledo ritulio sezonas mažeikiškiams dar tik įsibėgėja

Mažeikių „Smūgio“ (geltona apranga) ledo ritulininkai po atkaklios kovos ir tik po baudinių serijos nusileido šiauliečiams. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiškiai ledo ritulininkai šį sezoną neapsiribojo vien dalyvaudami „Žemaitijos ledo“ pirmenybėse. Jie žaidžia rajono Mero taurės turnyre, planuoja dalyvauti turnyre Latvijoje.

Pirmenybėse – esminiai pokyčiai

Tradiciškai rengiamas „Žemaitijos ledo“ ledo ritulio čempionatas gerokai pasikeitęs – jame varžosi jau 10 komandų. Kadangi šį sezoną nesusirinko Plungės „Vanagų“ ledo ritulininkai, susibūrė tik viena Gargždų komanda, buvo nuspręsta pirmenybes rengti tik vienoje grupėje.
Nuo spalio mėnesio į kovą stojo keturios Klaipėdos ekipos, po vieną Kretingos, Gargždų, Plungės, Šilutės, Palangos komandas bei Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai.
Praėjusį sezoną pirmąją vietą antroje grupėje užėmę mažeikiškiai šį sezoną jau sužaidė šešerias rungtynes, iš jų ketverias pralaimėjo, o po dvejų šventė pergales.
Mažeikiškiai rezultatui 6:3 įveikė Klaipėdos HC antrąją komandą bei 7:1 sutriuškino Klaipėdos „Torą“.
„Praėjusį sezoną antroje grupėje tapome nugalėtojais, o šį sezoną prisijungė aukštesnio meistriškumo ekipos, todėl įdomu pasitikrinti, kaip mes atrodome. Galiu pasakyti: tikrai turime parodyti viską, ko išmokome. Šiuo metu užimame septintąją vietą, planuose – po dviejų ratų užimti penktąją vietą ir patekti į atkrintamąsias varžybas“, – „Santarvei“ sakė komandos vadovas Artūras Jokšas.
Iki šiol „Smūgio“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Martynas Šlepetis ir Vaidas Radimonas, pelnę po keturis įvarčius. Rungtynes Mažeikiuose mūsų ekipa žais su Palangos „Riteriais“ sausio 27-ąją.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto