„Lidl“ akcijos – kad ir jūsų piniginė pajustų skirtumą

Norint kasdien apsipirkti pigiau, kartais gali tekti tam skirti nemažai laiko. Reikia domėtis ne tik akcijų pasiūlymais, bet ir atsakingai planuoti, kad ilgo galiojimo prekių įsigytumėte tada, kai joms taikoma nuolaida ir nepritrūktumėte jų tada, kai jos kainuoja brangiau. Kainų svyravimai yra natūrali parduotuvių darbo dalis ir, dažnai, norėdami palyginti kasdienių prekių, pavyzdžiui, maisto produktų, kainas, mes galime remtis tik savo galva. „Lidl“ akcijų leidinys ar kito prekybos tinklo nuolaidų katalogas gali padėti palyginti kainas, tačiau kažin ar turite laiko ir norite kainas lyginti kiekvieną kartą prieš eidami apsipirkti?

Panašių prekių kainų skirtumai

Įsigyti pigesnių prekių galima dviem būdais – pasinaudoti pasiūlymais, kuriuos siūlo „Lidl“ akcijos arba ieškoti pigesnių tų pačių prekių alternatyvų. Ieškant pigesnių alternatyvų jūsų pamėgtoms prekėms ir prekių ženklams, pastebėsite paprastą dalyką – net jei tam tikro maisto produkto skonis, kvapas ir išvaizda yra labai panašūs į žinomo prekės ženklo produktą, bet jį pagamino negirdėta firma, tikėtina, kad produktas kainuos pigiau.
Šis kainų skirtumas pagrįstas labai paprasta logika – didelis ir žinomas gamintojas, dažnai, daug lėšų skiria reklamai, neretai tai būna garsūs Amerikos ar kitų tolimesnių šalių prekių ženklai, taigi parduodamas šiuos produktus Lietuvoje pardavėjas privalo atsižvelgti ir į transportavimo kaštus. O mažiau žinomas prekės ženklas, gaminantis labai panašaus skonio sūrį, traškučius, sausainius ar kitą produktą, mažiau išteklių skiria reklamai, gali būti, kad jis dar ir gaminamas Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ar kitose netolimose šalyse, taigi mažiau kainuoja produkto transportavimas.

Nuo maisto iki buities prekių

Ieškantiems kaip apsipirkti pigiau, „Lidl“ akcijos ir prekybos centro leidžiamas leidinys gali būti naudingas informacijos šaltinis – jame pristatomi kampanijos „Jaučiate skirtumą?“ gaminiai. Lietuvoje dar mažiau žinomų prekės ženklų gaminių kainos čia yra lyginamos su visiems gerai žinomais prekių ženklais, tokiais kaip „Coca-Cola“, „Lay’s“, „Nuttela“ ir pan.
Produktų kategorijos neapsiriboja vien maisto prekėmis, čia galite įsigyti ir valiklių, skalbiklių ar namų apyvokos daiktų, kurie kainuoja pigiau. Pavyzdžiui, prekės ženklas „W5“ gamina įvairias švaros prekes. O štai prekės ženklas „Pilos“ gamina įvairius pieno gaminius – nemaža produkcijos dalis atkeliauja iš Lietuvos ūkių, taigi įsigydami šias prekes jūs ne tik įsigysite vietinę produkciją, palaikysite savo šalies verslą, bet ir sumažinsite transportavimui reikalingus kaštus bei išskiriamo CO2 kiekį.
Įprastos parduotuvės „Lidl“ akcijos keičiasi kas savaitę. Kiekvieną pirmadienį pasirodo naujas „Lidl“ akcijų leidinys, kuriame galite rasti tik tą savaitę parduotuvėse galiojančias kainas. Tačiau „Jaučiate skirtumą?“ kainos galioja visada, taigi kada benuspręstumėte eiti apsipirkti – skirtumą pajusite ir jūs, ir jūsų piniginė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto