„Liepaitės“ ugdytiniams bibliotekoje pristatytos vaikiškos knygos

Snieginos Chriščinavičienės nuotr.

Pirmadienį Viekšnių lopšelio-darželio „Liepaitė“ priešmokyklinės paruošiamosios grupės „Paukšteliai“ ugdytiniai (jų priešmokyklinio ugdymo pedagogė – metodininkė Aleksandra Norbutienė) buvo pakviesti į Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Viekšnių filialą.
Bibliotekininkė vaikams papasakojo, kodėl balandžio antrąją švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena, kas tą dieną vyksta švietimo įstaigose, nuo kada pradėta švęsti ir kt.
Po to pereita prie poezijos ir vaikai supažindinti su nuostabia poete Ramute Skučaite. Vaikams papasakota apie poetės išskirtinę kūrybą – ji yra sukūrusi ne tik daug labai mielų eilėraščių, bet ir eiliuotų mįslių, galvosūkių.
Vėliau vaikams buvo pristatyta labai įdomi Selemono Paltanavičiaus išleista knyga „Tukas lieka vienas“. Knyga vaikus labai sudomino.
Taip pat vaikai supažindinti su bibliotekos taisyklėmis, su naujomis bibliotekos knygomis, skirtomis vaikams. Vaikai skaitė knygelės, vartė enciklopedijas, dalijosi su pedagogėmis įspūdžiais.
Ugdytinius į biblioteką atlydėjo direktorės pavaduotoja Irena Gudavičienė, auklėtoja Jūratė Škerbienė ir auklėtojos padėjėja Ona Žąsytienė.
Teminis renginys buvo naudingas ir prasmingas. Išeidami vaikai dėkojo ir sakėsi tapsiantys ne tik bibliotekos lankytojais, bet ir pačiais tikriausiais skaitytojais.
Trečiadienį į biblioteką pasisemti žinių apie knygas atskubės „Kačiukų“ grupė su auklėtoja Dalia Beržanskiene.

Sniegina CHRIŠČINAVIČIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Viekšnių filialo bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto