Lietaus nuvedimo sistema „Proaqua“, „Flamingo“, „Magnelis“ – kokybiški, unikaliomis savybėmis pasižymintys produktai

Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Posakis, kurį puikiai galima pritaikyti ir kalbant apie statybas ar remontą. Žmonės, prieš nuspręsdami leistis į tokią „avantiūrą“, natūralu, maždaug įvertina, kokie bei kiek kainuojantys darbai laukia. Tiesa, statybos ar remontas nebūtų tokia įdomi patirtis, jei eigoje „neišlįstų“ faktas, jog, norint džiaugtis kokybišku bei estetišku rezultatu, teks atlikti kur kas daugiau darbų, o ir sąmata, savaime suprantama, nuo to gerokai „išsipūs“. Vienas tokių pavyzdžių – lietaus nuvedimo sistemos, kurių, žvelgiant į teorinius šią sritį reglamentuojančius teisės aktus, kaip ir nereikėtų, tačiau, apsidairius į aplinkinius pastatus, akivaizdu, jog žmonės šią konstrukciją įsirengia. Vadinasi, reikia ir taškas. Juk, šiaip ar taip, į realios naudos neturintį objektą žmonės neinvestuotų savo laiko bei finansinių resursų. Šiame straipsnyje trumpai aptarsime šios konstrukcijos naudą bei apžvelgsime, kokiomis ypatybėmis pasižymi „Budmat“ siūloma lietaus nuvedimo sistema „Proaqua“, „Flamingo“, „Magnelis“.

Be lietaus nuvedimo sistemos – negerai!

Lietaus nuvedimo arba surinkimo sistema yra sudaryta iš lietvamzdžių, stoglovio, latako laikiklio bei kitų priedų. Pastarosios paskirtis tikriausiai aiški net ir žmogui, ne itin „pasikausčiusiam“ statybų srityje. Ši konstrukcija surenka perteklinį lietaus vandenį bei saugiai jį pašalina. O kas būtų, jei pastarosios…nebūtų? Vien jau faktas, jog tektų braidyti po ežeru virtusią pievą ar trinkelėmis klotą kiemelį ir laukti, kol perteklinis vanduo savaime nesusigers, neturėtų nuteikti optimistiškai. O ir ilgėliau užsistovėjusio vandens žala būtų akivaizdi: iškilnotos trinkelės, „prigirdyti“ augalai, apsemtas rūsys…
Vanduo, nevaržomai bėgdamas pastato fasado sienomis, gali sukelti ar pelėsį. Stogas neabejotinai yra viena brangiausių investicijų, kuriai, besikaupiant vandeniui su visais nešvarumais, iškyla realus gyvybės ir mirties klausimas. Aišku, gal po pirmos liūties stogas ir neįlūš, tačiau, neskubant išvalyti susikaupusių nešvarumų, galima sulaukti liūdnų pasekmių.
Akivaizdu, jog lietaus nuvedimo sistema nėra vien tik formalus pliusiukas ar konstrukcinis elementas, be kurio pastatas atrodytų keistai. Nors ir nedidelių gabaritų, praktiškai labai naudingas elementas.

Kokią lietaus nuvedimo sistemą siūlo „Budmat“?

Lietaus nuvedimo sistemos yra gaminamos plastiko (PVC) arba plieno. Nesvarbu, kurį variantą, įvertinę abiejų alternatyvų ypatybes, rinksite, „Budmat“ siūlo tik kokybiškas lietaus nuvedimo sistemas. Trumpai apžvelgsime tris siūlomus šio produkto modelius: „Proaqua“, „Flamingo“, „Flamingo Magnelis“.
„Proaqua“ – lietaus nuvedimo sistema, pagaminta iš PVC plastiko bei kitų, 100 proc. perdirbamų priedų mišinio. Gamyboje naudoti inovatyvūs bešviniai sprendimai bei kalcio-cinko stabilizatorius, minimalizuojantys žalą aplinkai. Tai – ne tik ekologiškas, bet ir ilgaamžis sprendimas: produktas, kuriam taikoma 10 metų garantija, pasižymi dideliu atsparumu ultravioletiniams spinduliams bei temperatūrų kaitai.
„Proaqua“ – itin paprastai ir greitai montuojama, turinti unikali apsauga nuo vandens išsiliejimo bei patikimą sandarumą garantuojantį tribriaunį tarpiklį.
„Flamingo“ – aukščiausios kokybės plieninė lietaus nuvedimo sistema, dengta cinko danga, tinkama namams, pramoniniams bei stambiagabaričiams pastatams. Produktui taikoma 30 metų garantija net ir eksploatuojant šią agresyvumu (aukšta korozijos tikimybe) pasižyminčioje aplinkoje. Paprastas montavimas, maksimalus atsparumas paviršiaus įbrėžimams, UV spinduliams, korozija, sandarumas, laikiklių galia atlaikyti net iki 75 kg siekiantį svorį – pagrindiniai privalumai, dėl kurių „Budmat“ ekspertai drąsiai rekomenduoja šią lietaus nuvedimo sistemą savo klientams.
„Flamingo Magnelis“ – lietaus nuvedimo sistema, dėl sudėtyje esančio 3 proc. magnio pasižyminti net 10 kartų geresne apsauga nuo korozijos lyginant su kitomis cinkuoto plieno dangomis. Tai – unikalus produktas, rekomenduojamas pramonės objektams bei pastatams, esantiems zonose, išsiskiriančiose didesniu druskingumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*