Lietuvos ir Latvijos pasienyje – antrasis festivalis

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=770 template=caption]Antrą kartą mažeikiškiai ir pasienyje esančių kaimyninių kaimų gyventojai rinkosi į Ežerės miestelyje – čia, Pasienio festivalyje, susitiko Lietuvos ir Latvijos sportininkai, įvairių muzikos ir šokių kolektyvų dalyviai, amatininkai ir prekybininkai.

Vienas pagrindinių šio festivalio akcentų – puspenkto kilometrų bėgimas nuo Buknaičiuose esančio Vaidmino upelio tilto, iki šventės vietos – Ežerės parko prieigų. Prie finišo linijos stojo per šimtą Lietuvos ir Latvijos sportininkų. Pirmasis startą pasiekė mūsų kaimynų latvių bėgikas Martiņš Plūme, o iš lietuvių pirmas buvo – mažeikiškis Kostas Akimovas.
Keturias valandas trukusiame koncerte pasirodė septyvi kolektyvai – Lietuvai atstovavo Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo šokių ansamblio „Kauškutis“ jaunuoliai, kultūros centro kapela „Pagunda“ bei grupė „Lietutis“.
Visus sportininkus, atlikėjus, festivalio organizatorius latviai vaišino moliūgų sriuba, o šventės dalyviai turėjo progą patuštinti kišenes tarptautinėje mugėje, pasidžiaugti amatininkų darbais, paragauti įvairių patiekalų ir sudalyvauti žaidimuose.

Plačiau apie Pasienio festivalį – ketvirtadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Lietuvos ir Latvijos pasienyje – antrasis festivalis”

  1. Baron Münchausen parašė:

    O kada bus paleistas greitasis traukinys Mažeikiai-Ryga, ką? Ar bolševikai dar ilgai jį blokuos?

  2. o parašė:

    o ko nerašot anonso, kada vyks tokia šventė? dabar šaukštai po pietų ir niekam neįdomu…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*