Lietuvos salės futbolo čempionate „VIP“ atiteko ketvirtoji vieta

Jau antrus metus iš eilės „VIP“ futbolininkams nepavyksta pasidabinti šalies čempionato bronzos medaliais. Šeštadienį vykusioje dvikovoje Mažeikių salės futbolo komanda nusileido Gargždų ekipai.
Lietuvos salės futbolo A lygoje „VIP“ užėmė ketvirtąją vietą.

Antroji „Gargždų pramogų“ ir Mažeikių „VIP“ dvikova šeštadienį vyko Radviliškyje (pirmojoje dvikovoje rezultatu 4:3 pergalę šventė gargždiškiai).
Šeštą rungtynių minutę įvartį pelnė gargždiškiai, tačiau jau po dviejų minučių Žilvinas Banys rezultatą išlygino. Ilgai šiuo rezultatu džiaugtis mūsų ekipai neteko – tą pačią minutę varžovai pelnė antrą įvartį, tad pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:1.
Antrame kėlinyje mūsų ekipa laikėsi iki septintos minutės, po to, žaisdami tik septyniese, mažeikiškiai pavargo – vienas po kito į mūsų vartus įkrito 4 įvarčiai. Tik paskutinę rungtynių minutę žaidžiantis treneris Antanas Bulošas pelnė antrą įvartį.
Galutinis rungtynių rezultatas buvo 6:2 „Gargždų pramogų“ naudai. Ši komanda ir tapo bronzos medalininke.
Šalies salės futbolo čempionu tapo Kauno „Žalgiris“, kuris antroje dvikovoje rezultatu 6:4 įveikė sidabro medalininkus „Jonavos vikingus“.
Su šalies čempionais „VIP“ futbolininkai antradienį žais Lietuvos salės futbolo taurės rungtynes.