Lietuvos smiginio tarpklubiniame čempionate – „Darts“ atstovai

Mažeikiškiai smiginio žaidėjai – po pirmojo tarpklubinio čempionato turo Kaune. Nuotrauka iš klubo archyvo

Po metų pertraukos vėl atnaujintas Lietuvos smiginio tarpklubinis čempionatas, kuriame vienas iš tituluočiausių klubų yra Mažeikių „Darts“.

Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko Lietuvos smiginio reitinginės varžybos, kuriose susirinko 130 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos, tarp jų varžėsi ir vienuolika mažeikiškių.
Po metų pertraukos vėl pradėtas Lietuvos tarpklubinis čempionatas, kuriame šiais metais vyrų grupėje kovoja dešimt komandų, o moterų grupėje – aštuonios. Pirmajame ture vyrų komanda, kurią sudarė Arūnas Čiplys, Tomas Bužonas, Mantas Stakėnas ir Paulius Sidabras, rezultatu 9:2 nugalėjo Šilalės „Draugužių“ komandą, o moterys (Irena Čiplienė ir Laima Upeniece) rezultatu 5:3 įveikė pajėgią Kretingos ekipą „TOPAS“.
„Pagaliau vėl po truputį viskas grįžta į savo vėžes – pernai tarpklubinis čempionatas dėl pandemijos taip ir liko nebaigtas, nugalėtojais paskelbti mes ir kretingiškiai. Šiame turnyre, kuris vyko penkis kartus, keturis kartus tapome čempionais, todėl ir šiemet siekiame pakartoti laimėjimą“, – kalbėjo komandos vadovas A. Čiplys.