Ligoninei – labdaros siunta iš Švedijos

Trečiadienį medicininės lovos ir čiužiniai buvo išskirstyti ligoninėje. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių ligoninę pasiekė labdara iš Švedijos. Ją, tarpininkaujant Mažeikių Rotary klubui, mažeikiškiams dovanojo Vilniaus tarptautinis Rotary klubas.


Gauna nedažnai 

Mažeikių ligoninės direktoriaus pavaduotoja slaugai Regina Meištienė pasakojo, kad tokios didžiulės dovanos ligoninei atitenka labai retai. 
Šį kartą gauta medicininių lovų, čiužinių, pacientų perkėlimo lentų, vaikštynių, vežimėlių, mobiliųjų tualetų, ramentų, operacinė lempa, mobilioji vonia, reabilitacinių kilimėlių, dušo kėdžių, diagnostinių transportavimo lovų, drabužių personalui ir kito reikalingo inventoriaus.
„Klubo žmonės patys paskambino mums, pasiūlė, mes, žinoma, sutikome labdarą priimti. Ji  ligoninei labai pravers, todėl esame patenkinti ir dėkingi“, – kalbėjo R. Meištienė.


Labdara geros kokybės

Trečiadienį labdara bus pradėta skirstyti: šiek tiek laiko reikėjo instrukcijoms išsiversti iš anglų kalbos.
Labdara nėra nauji daiktai, bet, R. Meištienės teigimu, per devyniasdešimt procentų siuntos yra labai geros kokybės.
„Tiek procentų sakau todėl, kad labdaros siuntoje yra daiktų, kurie ligoninei nereikalingi. Pavyzdžiui, minkštais žaislais pasidalinsime su Globos namais ar darželiais“, – paaiškino direktoriaus pavaduotoja.
Mažeikių Rotary klubo sekretorius Česlovas Čyžas informavo, kad tai jau trečioji Vilniaus tarptautinio Rotary klubo surinkta labdara šalies ligoninėms, prieš tai ją yra gavę Kaunas ir Kaišiadorys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto