Lopšelyje-darželyje „Buratinas“ – kūrybinė valandėlė

Nuotrauka iš darželio archyvo

Gaivus rudeniškas oras kvieste kviečia vaikus į kiemą. Spalvotų lapų margumynas puošia darželio teritoriją. Vaikai lyg margi drugeliai zuja po kiemą. Vieni džiaugiasi po kojomis šlamančiais lapais,  kiti gaudo juos krentančius nuo medžių šakų… O kodėl vaikų nesukvietus bendrai veiklai?
Takeliu į darželį atkeliauja svečiai, tai – lopšelio-darželio „Gintarėlis“ „Gudručių“ grupės ugdytiniai ir jų auklėtoja Edita. Šiandien visi susiburs bendrai kūrybinei veiklai. Pasilabinę, pasipuošę spalvotais lietpalčiais, susiskirstę į tris mišrias komandas, išskubėjo į kūrybines salas.
Auklėtoja Liudmila Ligeikienė pakvietė vaikus į ,,Dailės akademiją“. Ant ištemptų plėvelinių stendų vaikai piešė rudeninius vaizdus, bandė maišyti spalvas bei gauti įvairius atspalvius. Auklėtoja Irena Veselienė pakvietė  į  „Žaliąją salą“. Čia vaikai rado gausybę rudens gėrybių, iš kurių kūrė mandalas, jas pavadindami gražiausias vardais „Gėrio ratas“, „Grožybių ratas“, „Princesės ratas“, „Saulės ratas“ ir kt. Auklėtoja

Nuotrauka iš darželio archyvo

Audronė Memgaudienė nustebino vaikus laiveliais. Vaikai žiūrėjo, kaip auklėtojos rankose gimsta laivelis.
Kūrybiškumo vaikai nestokojo. Kiekvienas norėjo surasti kuo įdomesnį stiebą laiveliui ir kuo spalvingesnį lapelį burei. Gudresnieji išmąstė, kad laivelis gali būti ir dviburis. Smagiausia buvo plukdyti laivelius. ,,Jūroje“ kilo ir audra, kurią sukėlė vaikai pūsdami per šiaudelį orą. Po visų pramogų auklėtoja Irutė pakvietė po šiltu tekančiu vandeniuku nusiplauti rankas ir skubėti vaišintis obuoliais.
„Jeigu mes picų valgyti keliaujame į piceriją, tai obuolių skanauti keliausime į „Obuoleriją“, – pajuokavo auklėtoja Irena Veselienė. Ir šis pavadinimas vaikams labai patiko.
Genė TAMUŠAUSKIENĖ,
Lopšelio-darželio „Buratinas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotrauka iš darželio archyvo

Nuotrauka iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*