LRT RADIJAS tęsia keliones po Lietuvą – jis aplankys ir Mažeikius

„10-12“ laidos vedėjai Rūta Kupetytė, Edvardas Kubilius, Agnė Skamarakaitė ir Darius Matas.
J. Stacevičiaus nuotr. iš LRT archyvo

Įvairius šalies miestus ir miestelius liepą aplankęs LRT RADIJAS tęsia vasaros keliones. Rugpjūtį kilnojamoji radijo studija kas savaitę trumpam įsirengs vis kitame mieste.
Mažeikiuose radijo komanda apsilankys paskutinį rugpjūčio penktadienį, ji įsikurs prie Kultūros centro ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios.

Mažeikiškiai ir miesto svečiai kviečiami užsukti į transliacijų vietą, išgirsti pokalbius bei pabendrauti.

Rugpjūčio maršrutai

Rugpjūčio keliones pradės „Laida rusų kalba“, kuri rugpjūčio 3 d. po 16 val. žinių iš Visagino transliuos specialią laidą, skirtą 47-ajam miesto gimtadieniui paminėti. Radijo komanda apsistos pačiame miesto centre esančioje Veteranų g., o laidą ves Aleksandras Dvojeglazovas.

Tuo metu laida „10-12“ rugpjūčio keliones pradeda penktadienį, rugpjūčio 5 d. Tądien žurnalistas Edvardas Kubilius lankysis pačiame Lietuvos–Rusijos pasienyje esančiuose Kybartuose ir nuo 10 iki 12 val. laidą transliuos iš Kybartų miesto sodo.

Rugpjūčio 10-ąją LRT RADIJO laidų vedėja Agnė Skamarakaitė patrauks į poilsiautojų pamėgtus Molėtus, kur klausytojus susitikti gyvai pakvies Molėtų savivaldybės aikštėje. Šiame ežerų apsuptame mieste kelioms valandoms įsikurs LRT radijo komanda ir apžvelgs, kas labiausiai rūpi ir kuo gali didžiuotis molėtiškiai.

Ilgąjį savaitgalį – per Žolinę, rugpjūčio 15 d. – žurnalistas Edvardas Kubilius į LRT RADIJO eterį tiesiogiai jungsis iš aktyvaus vandens sporto gerbėjų pamėgtos pamaryje esančios Svencelės. Čia, kur anksčiau buvo ančių fermos ir nendrynai, dabar į dangų kyla jėgos aitvarai, o salose tarp dirbtinių kanalų kuriasi moderni gyvenvietė, turinti mažųjų laivų uostą ir neslepianti ambicijų kada nors tapti kurortu.

Vasaros keliones po Lietuvą LRT RADIJAS užbaigs Žemaitijoje, Latvijos pasienyje esančiuose Mažeikiuose. Šimtmečius Mažeikiai tebuvo mažas kaimelis, kuriam virsti miestu padėjo šalia nutiestas geležinkelis. Vėliau čia pastatytos naftos gamyklos ir ją aptarnaujančių įmonių suklestėjimą galima laikyti ir viso miesto aukso amžiumi.

Laida „10-12“ domėsis, kuo Lietuvos naftos sostine kadaise tituluotas miestas gyvena šiandien. Rugpjūčio 26-ąją, paskutinį vasaros penktadienį, radijo studija įsikurs šalia Mažeikių kultūros centro ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios, o laidą ves žurnalistė Rūta Kupetytė.

Transliacijos sulaukia susidomėjimo

Visų išvažiuojamųjų LRT RADIJO transliacijų galima ne tik klausytis, bet ir tiesiogiai su vaizdu stebėti portale LRT.lt.

„Šiemet radijo komandos kelionės – itin turiningos. Kasdien naujienų tarnybos laidose stengiamės atspindėti visos Lietuvos aktualijas, įsigilinti net ir į mažiausio miestelio gyventojų bėdas. Vis dėlto galimybė išvažiuoti iš studijos Vilniuje ir, susitikus su žmonėmis, pabendrauti gyvai laidos vedėjams leidžia dar labiau įsijausti į to krašto problemas, geriau pažinti pašnekovus, prakalbinti juos ir tą patirtį betarpiškai perteikti radijo klausytojams. Be to, labai vertiname, kad mūsų išvažiuojamosios transliacijos sulaukia vietos bendruomenių susidomėjimo, esame dėkingi už nuoširdų bendravimą, dalyvavimą laidose ir džiaugiamės kiekvienu, per transliaciją užsukusiu susipažinti su laidų vedėjais“, – pažymi keliones po Lietuvą kuruojanti radijo Naujienų tarnybos programų vedėjų grupės vadovė Skirmantė Palčinskaitė.

Naujausia informacija apie keliones po Lietuvą – LRT RADIJO eteryje, taip pat ją rasite ir LRT RADIJO „Facebook“ puslapyje.

Laida „10-12“ transliuojama darbo dienomis nuo 10 iki 12 val., o „Laida rusų kalba“ – kasdien nuo 16.05 val. per LRT RADIJĄ arba su vaizdu portale LRT.lt

Miglė SAVICKAITĖ
LRT atstovė ryšiams su visuomene

3 Atsakymai į “LRT RADIJAS tęsia keliones po Lietuvą – jis aplankys ir Mažeikius”

 1. parašė:

  Eik ir ištransliuok, jei mandras, o iš pradžių apsišviesk, žemas lygis.., no Možeike :)

 2. Anonimas parašė:

  Lietuvoje laidos rusų kalba….Viskas aišku. O kiek laidų lietuvių kalba transliuojama Rusijoje?

  1. Tam kas slepiasi už anonimo parašė:

   kiek lietuvių kalba kalba žmonių pasaulyje ir rusijoje? Kiek rusu kalba kalba lietuvoje, pasaulyje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto