Lyderiaujantys mažeikiškiai krepšininkai tolsta nuo varžovų

 

Varžovams sunkiai sekėsi stabdyti Vytautą Pikalavičių (balta apranga), kuris pelnė aštuonis taškus ir atkovojo septynis kamuolius. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Reprezentacinė rajono krepšinio komanda „Mažeikiai“ pasiekė dvidešimtąjį laimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje ir kitas komandas jau lenkia keturiomis pergalėmis. 

Savaitgalį namuose lygoje lyderiaujantys mažeikiškiai krepšininkai išbandė jėgas su antrąją vietą užimančiu Joniškio „Delikatesu“. Visas rungtynes iniciatyvą savo rankose turėjo mūsų ekipa, kuri ir iškovojo pergalę rezultatu 72:55.
Trys mūsų krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių – Mindaugas Reminas įmetė 14, Raimundas Petrauskas – 12, Darius Tarvydas – 10 taškų.
„Buvome gerai pasiruošę, išnagrinėjome varžovų žaidimą, o ir jie jokių staigmenų nepateikė, tad rungtynės buvo gana lengvos. Visiškai uždengėme jų pagrindinius lyderius, o kitiems varžovų krepšininkams lyderių vaidmens perimti nepavyko“, – po rungtynių kalbėjo mažeikiškių vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Plačiau skaitykite antradienio „Santarvės“ laikraštyje. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto