Lygos lyderiai buvo stipresni

Praėjusį savaitgalį Nacionalinėje krepšinio lygoje „Mažeikių“ krepšininkams teko susikauti su dviem lygoje pirmaujančiomis ekipomis ir pripažinti jų pranašumą.

Telšiuose mūsų ekipa susitiko su trečioje vietoje esančia vietos „Telšių“ komanda ir patyrė nesėkmę rezultatu 66:77. Tik po pirmo kėlinio mūsų ekipa pirmavo keturiais taškais, tačiau antrą kėlinį aikštės šeimininkai spurtavo 30:15, o vėliau tik didino savo pranašumą.
Mūsų komandai 11 taškų pelnė Robert Subotkevič, po 10 – Mindaugas Motuzas ir Karolis Babušis.
Šeštadienį namuose „Mažeikiai“ priėmė antroje vietoje žengiančią Gargždų ekipą ir patyrė keturioliktąją sezono nesėkmę – 65:81. Šiose rungtynėse K. Babušis įmetė 14 taškų, 10 taškų pridėjo Medas Kuprijanovas.
2022-uosius „Mažeikiai“ pasitinka būdami dešimtoje vietoje (8 pergalės ir 14 pralaimėjimų), reguliariajame čempionate jiems liko sužaisti ketverias rungtynes.
Pirmąją kitų metų savaitę „Mažeikių“ krepšininkams vėl nebus lengva – sausio 6 d. jų laukia rungtynės namuose su čempionato lydere – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, po dviejų dienų –išvyka į Šilutę bei susitikimas su vietos krepšinio komanda.