Lygos lyderiams mažeikiškiai nusileido tik ketvirtame kėlinyje

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys „Mažeikių“ krepšininkai praėjusią savaitę vietoje dvejų rungtynių sužaidė vienas – dėl galimos COVID-19 grėsmės „Šilutės“ ekipoje šeštadienio rungtynės buvo nukeltos.
NKL lyderei – Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ pergalė prieš mažeikiškius šį kartą nebuvo lengva.

Pirmąsias šių metų rungtynes praėjusį ketvirtadienį mažeikiškiai žaidė namuose – jie susitiko su čempionato lydere Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Priminsime, kad pirmajame rate Marijampolėje mūsų ekipos laukė skaudžiausia nesėkmė per visą istoriją – pralaimėta net 70 taškų skirtumu. Šį kartą mūsų ekipa su NKL lyderiais tris kėlinius žaidė taškas į tašką: po pirmo kėlinio svečiai pirmavo rezultatu 19:18, po antro – 37:35, trečiajame kėlinyje mūsų komanda šį skirtumą sumažino iki vieno taško. Tik ketvirtame kėlinyje marijampoliečiai surengė spurtą, atkarpą laimėjo rezultatu 15:2 ir išsivežė iš Mažeikių pergalę – 69:56.
Mūsų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Motuzas, įmetęs 13 taškų, o varžovų – buvęs mažeikiškio trenerio Algimanto Giedros auklėtinis, geriausias gruodžio mėnesio NKL žaidėjas Šarūnas Beniušis, pelnęs 20 taškų.
Dešimtoje vietoje esančių mažeikiškių kitą savaitę laukia du išbandymai: ketvirtadienį namuose vyks rungtynės su devintoje vietoje esančiu Šakių „Vyčiu“, šeštadienį – rungtynės išvykoje su Kauno rajono „Atletu“, užimančiu penktą vietą.