„M Basket Delamode“ trenerių štabe – pokyčiai

„Betsafe-LKL“ nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje ir Citadele-KTM turnyre rungtyniaujančioje Mažeikių „M Basket Delamode“ ekipoje – permainos. Vyriausiąjį trenerį Marių Kiltinavičių keičia 39-erių metų Nikola Vasiljevas.

});

Bulgarijos pasą turintis ir Šiaurės Makedonijoje gimęs N. Vasiljevas – ne naujokas mūsų šalyje, jis ne vienus metus dirbo tuometinės Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos ir Alytaus „Dzūkijos“ trenerių štabuose, 2021–2022 m. sezoną buvo vyriausiasis „Dzūkijos“ treneris. Pastaraisiais metais šis krepšinio specialistas buvo Šiaurės Makedonijos rinktinės asistentas, dirbo su jaunimo rinktinėmis.

Krepšinio klubo Mažeikių „Mažeikiai“ direktorius Arūnas Liškus „Santarvei“ sakė, kad N. Vasiljevas komandai vadovaus jau pirmadienį Telšiuose vyksiančiose rungtynėse, kai mūsų ekipa susikaus su Kėdainių „Nevėžiu“.

„Ilgam iš rikiuotės dėl traumos iškrito Danielis Dolencas. Traumuoti Giedrius Staniulis ir Martynas Paliukėnas. Ar jie pirmadienį pasirodys aikštelėje, dar neaišku. Su jais stipriai dirba kineziterapeutai. Vis laukiame komandos papildymo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto