„M Basket“ – pergalių kelyje

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžianti Mažeikių „M Basket“ komanda, praėjusią savaitę pradėjusi pergale prieš Šakių „Vytį-VDU“, apsukų nemažino – ketvirtadienį mažeikiškiai nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“, šeštadienį – Joniškio „Delikatesą“.

Rungtynėse namuose prieš Vilkaviškio atstovus mažeikiškiai po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 44:30. Trečiame kėlinyje varžovai skirtumą sumažino iki vienaženklio, tačiau mūsų krepšininkai greitai susigrąžino iniciatyvą ir šventė pergalę rezultatu 82:64.

Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė Karolis Babušis (18 taškų), Mindaugas Motuzas (15), Simas Jasaitis (12).

Sužaidus gal penkias rungtynių su „Perlu“ minutes, traumą patyrė mūsų ekipos aukštaūgis Karolis Guščikas. Aikštelėje krepšininkas daugiau nepasirodė.

Be šio aukštaūgio Joniškyje su „Delikatesu“ rungtyniavę mažeikiškiai pelnė penktą pergalę – 81:71, nors ketvirto kėlinio viduryje varžovus skyrė vienintelis taškas. Dar vienas rezultatyvias rungtynes sužaidė K. Babušis, įmetęs 23 taškus, Artūras Jomantas pelnė 16 taškų.

„Trauma mūsų centrą išvedė iš rikiuotės trims savaitėms. Aišku, dabar trūks aukštaūgio po krepšiu, tačiau stengsimės tai kompensuoti kovingumu“, – „Santarvei“ teigė komandos vyriausiasis treneris Darius Dimavičius.

„M Basket“ dabar yra ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Trečiadienį namuose mažeikiškių komanda susikaus su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (trečia vieta), šeštadienį jų laukia išvyka į Klaipėdą, kur juos priims absoliutus lygos autsaideris – vietos „Neptūnas-Akvaservis“.