„M Basket“ pergalių serija nutrūko šią savaitę

L. Šepučio nuotr.

Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančios „M Basket“ komandos penkių pergalių iš eilės serija nutrūko trečiadienį – namuose žaidę mažeikiškiai nusileido pastaruosius kelis sezonus pirmosiose lygos pozicijose esančiai Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

Pirmame kėlinyje svečiai iš Marijampolės susikrovė 13 taškų persvarą, antrame kėlinyje šią persvarą mažeikiškiai sumažino iki devynių taškų – prieš ilgąją pertrauką marijampoliečiai pirmavo rezultatu 47:38.

Iki trečio kėlinio pabaigos likus pusantros minutės, „M Basket“ šį skirtumą sumažino iki keturių taškų, bet svečiai vėl atstatė devynių taškų persvarą. Ketvirtame kėlinyje mūsų ekipa iš viso pelnė tik keturis taškus, o varžovai – 12 ir šventė pergalę rezultatu 78:61.

Mūsų ekipai tik du žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių: Artūras Jomantas įmetė 26, Simas Jasaitis – 13. Ypač netaikliai mažeikiškiai atakavo iš už tritaškio zonos – iš 20 metimų pataikė tik keturis.

Penktoje vietoje su dešimčia pergalių ir devyniais pralaimėjimais esanti „M Basket“ komanda šeštadienį išvykoje susitiks su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“. Klaipėdiečių sąskaitoje kol kas tik dvi pergalės, jie užima paskutinę turnyrinės lentelės vietą.