Magiškieji dvyliktukai mažeikiškių jaunavedžių nesugundė

Metrikacijos skyriaus darbuotojos pastebėjo, kad nė viena data, kai sutampa metai, mėnuo ir diena, nebuvo populiari. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šios dienos magiškųjų skaičių seka: 2012-12-12  mažeikiškiai nesusigundė, todėl sutuoktuvių bumo, kaip kituose rajonuose, nebuvo.
Metrikacijos skyriaus darbuotojos pastebėjo, kad nė viena data, kai sutampa metai, mėnuo ir diena, nebuvo populiari.

Tuokėsi be iškilmių

Šiandien Mažeikių rajono civilinės metrikacijos skyriuje jaunavedžių antplūdžio nebuvo, susituokė tik trys poros.
Pasak skyriaus vedėjos Bronės Nikitinos, tuoktuvės buvo be iškilmių, paprastos, kaip ir kitomis eilinėmis savaitės dienomis.
„Iš tiesų buvom pasiruošę sutuokti ir su iškilmėmis, kaip būna savaitgaliais, tačiau nė viena pora to nepageidavo. Manau, kad tos poros, kurios susirašė, tai darė dėl savų priežasčių, o ne dėl to, kad ypatinga data. Jie greičiausiai net nesureikšmino šių vienodų skaičių“, – savo nuomonę „Santarvei“ išsakė B. Nikitina.
Vedėjos teigimu, ir ankstesnės datos, kai sutapdavo metų, mėnesio ir dienos skaičiai, išskirtinio jaunavedžių dėmesio nesulaukdavo – susituokdavusios vos kelios poros.

2 Atsakymai į “Magiškieji dvyliktukai mažeikiškių jaunavedžių nesugundė”

 1. Geeeda parašė:

  Tikrai turetu buti geda NIKITINAI, asmenuiskai klausiau ir prasaiu, ir kiek zinau ne tik as. Bet PONIA NIKITINA grieztu tonu atsake, kad muzikos NEBUS, smapano nera kas atidaras/ nors sakem, kad tai galim patys padaryti/ be to jug bus PIETU pertrauka ir jokiu galimybiu NERA.
  Argi toks asmuo turi dirbti santuokos iregistravime , PIKTA
  senai laikas mazeikiams keisti i jauna , zingeidu… ….kas trukdo?

  Kam MELUOJI,PONIA NIKITINA

 2. na parašė:

  Musu mieste labiau isprususi liaudis,maziau fanatiku:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto