„Maisto banko“ akcijoje produktų surinkti reikės dar daugiau

Nuotr. iš akcijos organizatorių archyvo

Kovo 25–26 dienomis didžiuosiuose prekybos centruose vyks tradicinė, jau trisdešimt antroji „Maisto banko“ akcija.
Organizatoriai skelbia, kad šiemet akcija kitokia – būtiniausių produktų ir prekių reikia surinkti dar daugiau, nes jie padės išgyventi ne tik skurstantiems Lietuvos gyventojams, bet ir nuo karo nukentėjusiems ir mūsų šalyje šiuo metu apsistojusiems ukrainiečiams.

Šį penktadienį ir šeštadienį visoje Lietuvoje, 69 miestų bei miestelių didžiųjų prekybos tinklų: „Maxima“, „Lidl“, „Iki“, „Rimi“ – prekybos centruose žmonių lauks daugiau nei 300 skirtingų Lietuvos organizacijų savanoriai ir kvies paaukoti ilgiau negendančių maisto produktų stokojantiesiems.
Akcija vyks ir Mažeikių mieste esančiuose didžiuosiuose prekybos centruose.

Prekybos tinklų pirkėjų paaukota parama maistu atiteks senjorams, neįgaliesiems, vaikų globos šeimynoms, vaikų dienos centrams, gausioms šeimoms, karo pabėgėliams ir kitų pažeidžiamų socialinių grupių žmonėms.

„Ši „Maisto banko“ akcija – ypatinga. Prasidėjus karui Ukrainoje, sulaukiame labai daug klausimų apie tai, kaip kiekvienas gali prisidėti, padėti ukrainiečiams, ar gali atvežti maisto. Dėl sunkių logistinių bei maisto skirstymo procesų mes negalime priimti maisto iš fizinių asmenų kiekvieną dieną. Tačiau čia puikiai pasitarnauja jau dvidešimt metų vykstanti „Maisto banko“ akcija, kurios metu kiekvienas Lietuvos gyventojas galės paaukoti maisto, kuris bus skirtas tiek ukrainiečiams, tiek skurstantiems Lietuvos gyventojams“, – tikina „Maisto banko“ direktorius Simonas Gurevičius.

Pasak jo, šiuo metu, kai į Lietuvą plūsta nuo karo baisumų kenčiantys Ukrainos žmonės, paaukotų produktų reikia kaip niekada daug.
Aukoti maisto produktus prekybos tinkluose bus galima kovo 25 d., penktadienį, 15–20 val. ir kovo 26 d., šeštadienį, 10–20 val.

3 Atsakymai į “„Maisto banko“ akcijoje produktų surinkti reikės dar daugiau”

  1. Kaip ,,išperka"savo menkystą parašė:

    kyšių davėjai,priėmėjai,kombinatoriai,fiktyvių sandorių,projektų organizatoriai,vykdytojai ir kt.visuomenės atmatos? Negi jie dėl viešosiosios nuomonės,įvaizdžio dalyvauja ir įvairiose labdarose?

  2. To žinot parašė:

    Visiškai pritariu

  3. Žinot parašė:

    Visada aukodavau maisto bankui, o dabar iš principo neaukosiu!

Comments are closed.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto