Maisto ir veterinarijos tarnyboje keičiasi vadovas

Vaidotas Sungaila. Nuotrauka iš Ryšių su visuomene skyriaus archyvo

Beveik 31 metus Mažeikių valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai vadovavęs Zigmantas Stumbra savo pareigas užleido kolegai Vaidotui Sungailai. Naujasis – kol kas laikinasis – tarnybos vadovas iki šiol 27 metus ėjo akmeniškės tarnybos viršininko pareigas.

Trečiadienį Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos iniciatyva mūsų rajono verslo ir gamybos ūkio atstovams buvo pristatyta Integrali maisto ir veterinarijos informacinė sistema. Renginyje dalyvavo ir nuo sausio mėnesio tarnyboje nebedirbantis Z. Stumbra. Tai buvo ir savotiškas buvusio viršininko atsisveikinimas su kolegomis ne tik iš Mažeikių, bet ir Telšių, Skuodo, Rietavo, Klaipėdos, socialiniais partneriais.
Visi kalbėjusieji dėkojo už bendradarbiavimą, perduotą patirtį, kad per tuos tris dešimtmečius rajone nebuvo didelių su maisto sauga susijusių sukrėtimų, epidemijų ir pan.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

13 Atsakymų į “Maisto ir veterinarijos tarnyboje keičiasi vadovas”

 1. IEVA parašė:

  Tokius reikia vyti lauk, kas gali būti blogiau.

 2. Jurgis parašė:

  Karalius mirė- tegyvuoja KARALIUS………….

 3. Aiškiaregis parašė:

  Dieve, Dieve, iki ko nusiritom…. Šitą vadovu skirti, tai žodžių nėra.Bet ką čia gali padaryti, tik gali klausyti dainos ,,Tu mažas esi ir nieko tu suprasti negali…“ ir atsiminti liaudies patarlę: ,,toks tokį pažino ir ant alaus pavadino“….

 4. Pasiutlige parašė:

  Kam bekist tus rusu palikimus atjiestom mordom ir kisenem be dugno,juk pastatytu normali jauna zmogu dar nesugadinta mazeikiu iprociu ir butu noomaliai tik aisku ne is vietines faunos.

 5. Rokas parašė:

  Na Sungaila tai Tarybinis ,principingas kysininkas., dar pamatysite kabinsis prie smulkenu iki pamelnavimo.

 6. Pranis parašė:

  Kaip vigesta ar beseria tarnybas rukytom auselem ir knyslem per tarnybu seimynines sventes.

 7. Lupeika parašė:

  Mano nuomone mazeikiuose pagal sazininguma jonis su zeniu imtu pirma vieta jau nors prie zaizdos dek.

 8. To->Vijas parašė:

  O kodėl reikia uždaryti prie RIMI kebabinę?

 9. Gaila Mažeikių...Mažas miestelis visi viską žino, bet sprendimų nepriima dėl miesto. parašė:

  Siūlau bandyti per kitus savivaldos rinkimus balsuoti ne už partijas.Pažįstu bent 4 sąžiningus, laiko patikrintus žmones.Gal jie sutiktų kandidatuoti savivaldos rinkimuose? Po to geriausią renkame į LR seimą. Sutinku ,čia eksperimentas būtų mums, mažeikiškiams, bet gal jis pasitvirtintų?

 10. na parašė:

  vienu kyšininku atsikratė Mažeikiai

 11. :) parašė:

  Gal dabar labiau bus kontroliuojamas „Kretingos maistas“, maitinantis Mažeikių ligoninės ligonius.

 12. vijas parašė:

  taip epidemiju nebuvo,bet kaip buvo mulkinami zmones ar jus sutinkat?ypac kavinese kebabinese ,viena kebabine jau uzsidare,nebepirko zmones is jos,toks likimas laukia ir prie RIMI kur nesenai atsidare,ar is viso nutuokiat ten dirbantys ir vadovaujantys kaip turi buti pagamintas kebabas?nu jau mielieji nemulkinsit zmoniu ,iskviesim tikrintojus ir is kitur galit jau ruostis sutikimui!!!!!!!!!!

 13. Zenius parašė:

  O zigmantielis gyveno kaip inkstielis taukeliuose geriau kaip ir jo kolegos vilniuje,dabar tikriausei vadovaus kokem partijos skyriui atsileides kaip ir cyzius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto