„Aš už ekologiją“

konkursas „Aš už ekologiją“Ar tikrai ekologija tampa svarbia mūsų gyvenimo dalimi? Gal esame abejingi savo aplinkai? Nuo birželio 1 d. vyksta konkursas „Mano ekomiestas“… O dalyvaujančių jame – mažai. Nepaisydami, kad ekoidėjos sunkiai skinasi kelią, visgi tęsiame šį fotokonkursą šiek tiek praplėsdami jo temą.
Nuo šiol tebūna konkurso pavadinimas AŠ UŽ EKOLOGIJĄ! Gal tai padrąsins Jus dalyvauti: siųsti nuotraukas apie banguojančias pievas Jūsų daugiabučio kieme, žavingą poilsio salelę mūsų mieste, kurioje darniai sutaria žmogus ir gyvūnas, gal Jūs puikiai panaudojote antrines žaliavas ar sukonstravote kažką įdomaus ir taip prikėlėte daiktą „antram gyvenimui“, o gal Jūsų, ekologo, žvilgsnis pamatė daugiau?..
Būkite aktyvūs, siųskite mums nuotraukas iki rugpjūčio 31 d. ir laimėkite šaunių prizų.
Kiekvieno mėnesio geriausios nuotraukos autorius bus apdovanotas „Dviejų širdžių“ įsteigtu ekologišku prizu, kurio vertė – 150 Lt.

 

Parduotuvėse „Dvi širdys“ prekiaujama natūraliomis, ekologiškomis prekėmis. Siūlomas didelis maisto, sveikatinimo, kosmetikos, higienos, ezoterikos ir kitų prekių asortimentas. Čia galima įsigyti garsių žolininkių gaminių bei sveriamos arbatos, kavos, prieskonių, saldumynų. Šių prekių galite įsigyti Mažeikiuose, Vydūnog.12, Skuodo g.1 (P/C IKI) ir Laisvės g. 56 (P/C Maxima).

 

 

Dalyvavimas konkurse:

 • Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
 • Konkursas vyksta š. m. gegužės 28 – rugpjūčio 31 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą  www.santarvė.lt po rugpjūčio 31 d., konkurse nebedalyvaus.
 • Į konkursą „Mano eko miestas“ siųskite tik temą atitinkančias nuotraukas. Nuotraukos, neatitinkančios temos, bus šalinamos.
 • Fotokonkursui kiekvienas dalyvis gali įkelti tiek nuotraukų, kiek nori, tačiau vienas dalyvis gali laimėti tik vieną prizą.
 • Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra jos autorius. Konkurso dalyviai gali pateikti tik jų pačių ar jų šeimų darytas nuotraukas.
 • Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdo, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą.
 • Nuotraukos negali būti nepadorios, provokuojančios, atvirai seksualios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms, skatinančios rasinę, etninę diskriminaciją ar neapykantą.

Reikalavimai nuotraukai:

 • Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 3 megabaitų, JPEG arba JPG formato.
 • Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, šiek tiek pakoreguotos spalvos. Kiti pakeitimai negalimi, o tokios nuotraukos bus šalinamos iš konkurso.

Nuotraukų vertinimas:

 • Konkurso nuotraukas vertins ir komentuos portalo www.santarvė.lt  lankytojai.
 • Konkurso metu bus renkami 3  laimėtojai (kiekvieną mėnesį po vieną). Kiekvieno mėnesio laimėtoja bus paskelbta ta nuotrauka, kurios įvertinimas bus aukščiausias.
 • Laimėtojai bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę).
 • Prizus atsimti laimėtojai privalo per 30 d. nuo laimėjimo paskelbimo.

Kiti nuostatai :

1. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
2. Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt
Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
a. konkurso organizatoriai turi teisę, be atskiro autoriaus sutikimo, geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant autoriaus autorystę);
b. dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
c. dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
3. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso eigoje.
4. Iškilus klausimams prašome rašyti į el. paštą: [email protected]ė.lt

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto