Mažeikiai gali tapti prekyviečių miestu?

Vietos, skirtos prekybai maisto produktais, privalo būti tinkamai pažymėtos
informacinėmis lentelėmis. Autorės nuotr.

Mažeikiuose daugėjant paslaugų ir prekybos rūšių, išryškėjo ir problemos dėl leidimų išdavimo tvarkos šioms veikloms. Verslininkų ketinimus stabdo atgyvenusios Prekybos ir paslaugų teikimo savivaldybės viešosiose vietose taisyklės.
Pakoreguotas, papildytas taisykles buvo numatyta patvirtinti paskutiniame Savivaldybės tarybos posėdyje, tačiau dokumentas jo nepasiekė. Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto susirinkime šį dokumentą svarstę politikai sukritikavo pataisymus, pasigedo informacijos ir pagrįstumo – jis grąžintas patikslinti.
Toks politikų žingsnis sukėlė nuogąstavimų, kad verslininkai, negalėdami artimiausiu metu pradėti vykdyti savo planuojamos veiklos, pasitrauks iš mūsų rajono.

Pakoreguotas Prekybos ir paslaugų teikimo Mažeikių rajono savivaldybės viešosiose vietose taisykles Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto nariams pristatė Savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriaus vedėjas Michailas Norbutas. Jis informavo, kad problemos dėl leidimų išdavimo paslaugoms teikti ar prekybai vykdyti pradėjo ryškėti dar pernai, kuomet verslininkai Tulnikių tvenkiniuose panoro teikti pramogines paslaugas, nes ši vieta nėra įtraukta į paslaugų ir prekybos vietų sąrašą, patvirtintą Mažeikių rajono savivaldybės tarybos. Pakoregavus taisykles, tokia galimybė atsirastų.
M. Norbuto teigimu, į pakoreguotas taisykles, atsižvelgiant į seniūnų pageidavimus, yra įtraukta ir daugiau vietų, kur būtų galima teikti paslaugas ir vykdyti prekybą rajono savivaldybės viešosiose vietose. Mažeikių seniūnijoje, pagal pateiktą sprendimo projektą, tokių vietų iš viso būtų iki 21, iš jų šešios – naujai įtrauktos, Reivyčių seniūnijoje jų skaičius padidėtų trimis ir siektų aštuonias vietas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Mažeikiai gali tapti prekyviečių miestu?”

  1. Apolinaras parašė:

    Čia kokioje vietoje Mažeikiuose ?

    1. yra kaip yra parašė:

      vargšų Vyniautų Ąžuolas prieš iki

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto