Mažeikiai nemiegojo po lietuvių pergalės

Žemaitijos gatve žengė ištikimi krepšinio rinktinės sirgaliai.

Penktadienio pergalė Europos krepšinio čempionate Mažeikiuose praėjo be ekscesų: sirgaliai pražygiavo pagrindine miesto gatve, lydimi policijos, ir nuostolių nepridarė.

Žygis praėjo be incidentų

Penktadienio naktį lietuvių iškovota pergalė Europos krepšinio čempionato pusfinalyje prieš serbus rezultatu 67:64 neliko be atgarsio ir Mažeikiuose: pagrindine miesto, Žemaitijos  gatve, pražygiavo sirgalių būrys, kuris, anot policijos pareigūnų, elgėsi kultūringai.
„Galime tik pasidžiaugti jaunimu: lydimas policijos ekipažo, su šūksniais ir skanduotėmis kultūringai pražygiavo miesto gatvėmis, tolerantiški buvo ir vairuotojai, kurie važiavo iš paskos. Incidentų po pergalės nebuvo užfiksuota“, – sakė patrulių būrio vadas Audrius Apulskis.

Tikisi tvarkos

Kalbinti tą naktį jaunuoliai teigė, kad žygis buvo spontaniškas: norėjosi su visu miestu pasidžiaugti pergale ir net nebuvo jokios minties kelti neramumus.
„Džiugu, kad policija mus suprato, padėjo, tolerantiški buvo ir vairuotojai, kurie sekė iš paskos ir savo signalais dar pakėlė nuotaiką. Laukiame sekmadienio vakaro“, – sakė nenorėjęs prisistatyti jaunuolis.
Pasak A. Apulskio, pareigūnai irgi ruošiasi sekmadienio vakarui: ekipažai dirbs mieste, stebės padėtį gatvėse, bus geranoriški, tačiau neleis kilti jokiems incidentams.
„Jau parodėme pusfinalyje, kad galime švęsti kultūringai, tą patį parodykime ir finalo vakarą“, – sakė patrulių būrio vadas.

20 Atsakymų į “Mažeikiai nemiegojo po lietuvių pergalės”

 1. Verksniams parašė:

  Tokios Pergales iskovojamos ne kiekviena diena,o kudikiai verkia kiekviena diena,kaip tada kaimynams miegoti ir is ryto i darba eiti.Jug tikrai nieko tokio nenutiko kad,burelis jaunimo praejo pro gatve.

 2. Tankistas parašė:

  Pergales šventes reikia švest, tik reikia gerbt ir kitus. Yra gyventojų su kudikiais ir mažamečiais vaikais, ar žmonių kuriems anksti paryčiais į darbus. Pilnai suprantu jų pasipiktinimą kai po langais pradeda bliauti banda. Kaip sakant žmogaus laisvė baigiasi toje vietoje kurioje jis pažeidžia kito asmens laisve.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  hola..! Espagna GO!

 4. Senjora parašė:

  Šaunuoliai, krepšininkai. Šaunuoliai mažeikiškiai, kad suregavo, nemiegojo, kaip kokios provincijos pasyvuoliai. O zirzlos – išsimiegosite, neverkite.

 5. tik faktai parašė:

  Lietuva dar gyva. su sidabru visus! jei nebūtų parodę tos išverstaskūrės raudonsnukės,būtų dar linksmiau.Lietuvai šventė!!!

 6. Iksius parašė:

  Dieviškai gera ant širdies! Cha cha!

 7. alio parašė:

  o jei siandien lietuvos rinktine laimes vel visi ubagai eis dzaiugtis ne savo auksu?

 8. Iksiui parašė:

  kad tu visą naktį nepamiegoyum už tokius linkėjimus, i r į darbą nueitum neišsimiegojęs – išmes kaip šunį iš kepykos. Tegu tai kompas išeina šaibom… Bet įtariu, kad tyčia kiršini čia visus – juk lietuvis esi? Ar tik nebūsi pirmas triukšmautojas šįvakar. Jei, neduok Dive, aukso nelaimėsim, vis tiek už sidabrą džiaugsimės. Laikykitės, vyrai, neapsileiskit – kas tie ispanai? Sėkmės visiems ir gerų akimirkų žiūrint varžybas.

 9. kaimyns su pasatu parašė:

  nu as irgi isgeriau 4 bokalus alaus sedau vaziuot namo bld vaikezu pilnos gatves

 10. su iksu nx parašė:

  kam tuos takelius platinot jeigu mailiai gatve vaiksto ??? visiems duju duot o tai gal man su iksu saligatviu vaziuot po krepsio pergales ????

 11. Iksius parašė:

  Tfu tfu tfu… Už pralaimėjimą. Labai tikiu, kad pralaimės. Nuoširdžiai to linkiu.

 12. tik faktai parašė:

  kaupiam jėgas finalui.nors ir nelakstau su vėliavėle,bet nuoširdžiai palaikau Lietuvos rinktinę,kuri tikrai garsina šalį pasaulyje,ko nepsakysi apie politines prostitutes.Tikriems sirgaliams-gero vakaro.

 13. Sirgalius parašė:

  Kas nori gristi prie ruso tegul vaziuoja i rusija. Smagu matyti visa Lietuva vieninga! O tu skeptiku atsiras visada. Bet musu dauguma. KREPSINIS uzima svarbia vieta Lietuvoje. Ir nesuprantu kaip galima nepalaikyti juk jie zaidzia uz Lietuva jie garsina musu varda ir mes negalime tuom pasidziaugti nes kazkokiam surugeliui neina pamiegoti. Uzjauciu sito zmogaus kaimynus nes tikriausiai jie negali nieko svesti. Aciu pareigunams uz prieziura uz palyda.

 14. Iksius parašė:

  Gėda skaityti pažeidėjų komentarus. Laimėjimų yra kasdien!!! Kvailių krepšinis nėra vienintelė sporto šaka. Džiaukitės, mėgaukitės, bet nepažeidinėkite viešosios tvarkos. Tik debilai puola į laukus idiotų pergalės švęsti. Jokios tolerancijos pažeidėjams ir idiotams.
  Va pažeidėjų komentarus tikrai skaityti gėda. Toks jausmas, kad Lietuvą sudaro debilai ir idiotai. Gerai, kad tokių mažuma. Ir nuoširdžiai linkiu krepšininkams prakišti, nes norisi rytoj ramybės prieš darbus. Laikau kumščius už pralaimėjimą.

 15. gėda parašė:

  skaityti tokius komentarus – ar ne lietuviai esate? Kada bepasidžiaugsi tokiu laimėjimu? Pamanykit, vaikai, senoliai nepamlegojo… Tie senoliai patys norėtų į gatvę išeiti ir su visais džiaugtis. Galima pagalvoti, kad kiekvieną naktį tokie dalykai vyksta. Šaunuoliai Mažeikių jaunimas, rytoj dar didesnį triukšmą pakelkit, o tie, kam tai nepatinka, tegu rytoj vakarą vaško į ausis prisivarvina ar į mišką važiuoja.

 16. Komentatorius parašė:

  Prie ruso tokių cirkų nebuvo, reikia grįžti prie ruso, tada tvarka bus ir girti vaikai naktimis nevaikščios gatvėmis.

 17. iksiui parašė:

  juk ne kiekvieną dieną vyksta Europos čempionatas , todėl neverta pyktį dėl vieno pražygiavimo naktį , nes Mažeikių bažnyčios skambantys varpai didesni triukšmą kelia.

 18. Iksius parašė:

  Miesto gyventojai tikisi ramybės naktį, o ne triukšmadarių žygių. Tai kur ta policija, kuri privalo užtikrinti tvarką naktį? Negali būti jokie tokie spontaniški pražygiavimai naktį. Jokios pagarbos miegantiems, mažiems vaikas, senoliams ir kitiems, kuriems į krepšinį nusispjauti, kitiems į darbus reikia. Blaškėsi girtuokliai iki paryčių. Jokios tolerancijos negali būti viešosios tvarkos pažeidėjams.

 19. ,,,,, parašė:

  normaliai miegojo, keletas vaikigalių pašukavo iš kiemų išlėkę į gatvę..o kai policijos mašina pasirodė …tuo ir baigėsi,,

 20. tik faktai parašė:

  juokas ima iš tokių „sirgalių“-jei laimi,tai spygauja,tarsi patys būtų žaidę ir laimėję. Jei lietuviai pralaimi,90% tų pačių „sirgalių“ deda komandą į šuns dienas,mato visas svetimas klaidas,tarsi būtų didžiausi krepšinio žinovai ir ekspertai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto