Mažeikiai – rekordininkai: ugdymo įstaigoms – 14 Žaliųjų vėliavų

Savivaldybės archyvo nuotr.

Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko Žaliosios vėliavos ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatų įteikimo ceremonija.
Įteiktų Žaliųjų vėliavų skaičiumi Mažeikių rajono ugdymo įstaigos aplenkė kitus rajonus.

Šiemet Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus gavo Mažeikių lopšeliai-darželiai „Berželis“, „Bitutė“, „Buratinas“, „Delfinas“, „Eglutė“, „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Žilvitis“. Taip pat ir darželis-mokykla „Kregždutė“, Tirkšlių lopšelis-darželis „Giliukas“. Sertifikatai įteikti ir Balėnų, Užlieknės, Kalnėnų bei Pavasario pagrindinėms mokykloms. Dalis įstaigų vėliavas ir sertifikatus gavo jau ne pirmą kartą.
Norinčios pretenduoti į šiuos apdovanojimus įstaigos turi būti aktyvios aplinkosauginės, ekologinės veiklos dalyvės. Jos turi vykdyti programos reikalavimus – vadinamuosius „7 žingsnelius“.
Žaliąsias vėliavas ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus Mažeikių rajono lopšelių-darželių bei mokyklų atstovams įteikė Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius.
Svečias sakė, kad šiemet mūsų rajonas pagal įteiktų Žaliųjų vėliavų skaičių dvigubai lenkia antrąją vietą pelniusį Panevėžio rajoną.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto