
Švedijoje, Lunde, vykusioje Europos praktinėje gamtos mokslų olimpiadoje (EOES) Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos II d klasės mokinė Smiltė Švažaitė iškovojo bronzos medalį. Į Lietuvos rinktinę patekusi gimnazistė tarptautinėje olimpiadoje varžėsi su stipriausiais jaunaisiais chemijos, fizikos ir biologijos žinovais iš visos Europos.
Pasak Smiltės biologijos mokytojos Linos Vičiulienės, šis pasiekimas rodo,
Atrinkta į stipriausiųjų komandą
Smalsumas mokslui buvo matomas nuo pirmųjų dienų
Rezultatus lemia ne tik talentas, bet ir disciplina
Tarptautinės olimpiados ugdo stiprią asmenybę
Švedijoje teko dirbti kaip tikroje laboratorijoje
Mokytoja Smiltei linki neprarasti smalsumo
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu