Mažeikiškė – Maltos festivalio „Eurostars“ prizininkė

Asmeninio albumo nuotr.

Iš tarptautinio dainininkų festivalio „Eurostars“, vykusio Maltos sostinėje Valetoje, mažeikiškė Gintarė Korsakaitė grižo su apdovanojimu – jaunoji vokalistė pelnė trečiąją vietą.
Gintarės dainavimo mokytojas „Sekmadienio“ muzikos studijos vadovas Antanas Dargis teigė, kad, nepaisant nesklandumų, Gintarė pasiekė gana aukštą rezultatą.

Važiavo su kvietimu

Vardinį kvietimą į festivalį „Eurostars“ Maltoje Gintarė gavo iš prodiuserio – po mažeikiškės pasirodymo panašaus pobūdžio festivalyje Kaune. Išlaidų, susijusių su festivaliu, nebuvo – reikėjo pasirūpinti tik kelione į Maltą. Mažeikiškiams padėjo Savivaldybė, už tai Gintarė ir jos mokytojas A. Dargis dėkingi jos administracijai bei Kultūros ir sporto skyriaus vedėjai Angelei Rupkutei.
Festivalyje dalyvavo devyniasdešimt atlikėjų iš Bulgarijos, Italijos, Lietuvos, Švedijos, Vokietijos ir Rumunijos.
Iš Lietuvos pasirodė šešios dainininkės. Lietuvaitė vokalistė Aistė Tomkevičiūtė laimėjo pirmąją vietą, o „Grand Prix“ atiteko dvidešimt aštuonerių metų Bulgarijos atstovei.
„Pirmosios vietos laimėtoja – Muzikos akademijos estradinio dainavimo skyrių baigusi lietuvaitė iš Kauno su savo daina festivaliuose dalyvauja jau ketverius metus, o Gintarė pasirinko naują kūrinį – Beyonce dainą. Daina gana sudėtinga, bet Gintarė ją atliko neblogai“, – pasakojo A. Dargis.

Plačiau apie festivalį Maltoje skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Mažeikiškė – Maltos festivalio „Eurostars“ prizininkė”

  1. Justina parašė:

    Šaunuolė :) . Sėkmės ir toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto