Mažeikiškė nukentėjo pirkdama internetu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pareigūnai gyventojus ne kartą įspėjo, kad jie būtų atsargūs parduodami ir pirkdami internetu, kuriuo neretai naudojasi sukčiai. Penktadienį nuo tokių asmenų nukentėjo 37-erių metų mažeikiškė.

Įdėjusi skelbimą į veną populiarų skelbimų tinklalapį moteris sulaukė kol kas nenustatyto asmens atsiliepimo – neva norintis įsigyti jos parduodamą žaislą sukčius atsiuntė nuorodą į kurjerių tarnybos puslapį. Nukentėjusiajai prisijungus prie šio puslapio, iš jos banko sąskaitos buvo pasisavinti 432 eurai.

Policijos pareigūnai pažymi, kad sukčiai tampa vis išradingesni, ir pataria gyventojams neatidarinėti neaiškių internetinių nuorodų, tikrinti svetainių, prie kurių prisijungiate, adresus: ar juose nėra vietomis sukeistų raidžių, skaičių ar kitų netikslumų, ar svetainės dizainas neturi trūkumų, nėra gramatinių klaidų, ar informacija reguliariai atnaujinama.

Per tris šių metų mėnesius nusikalstamų veikų, susijusių su sukčiavimu, Mažeikių rajone šiek tiek sumažėjo – pernai registruotos šešios, šiemet – keturios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto