Mažeikiškė politikė – kandidatė į viceministres

Laima Nagienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Viešojoje erdvėje tarp kandidatų į socialinės apsaugos ir darbo ministro pavaduotojo postą minima

 „Sodros“ Mažeikių skyriaus vadovės Laimos Nagienės pavardė.


Paaiškės kitą savaitę  

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė tęsia savo komandos formavimą. 
Iki šios savaitės pradžios ji turėjo vienintelį viceministrą – šias pareigas kaip ir ankstesnės  kadencijos Vyriausybėje eina nepartinis Audrius Bitinas.
Nuo pirmadienio komanda papildyta dar vienu viceministru – Aivaru Tušu.
Teigiama, kad netrukus darbą turėtų pradėti ir socialdemokratų deleguojama mažeikiškė – L. Nagienė, per praėjusiais metais vykusius rinkimus bandžiusi patekti į Seimą.
Politikė išėjo į antrąjį rinkimų turą, tačiau dauguma balsavusių rinkėjų į Seimą delegavo „tvarkietį“ Kęstutį Bartkevičių.
Pati kandidatė į aukštesnį postą kol kas nieko nekomentuoja.
„Laimos Nagienės kandidatūra buvo svarstoma šalia dar keturių kandidatūrų, tačiau nėra patvirtinta. Sprendimas dėl viceministro bus priimtas kitos savaitės pradžioje“, – trumpai „Santarvei“ paaiškino ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Dalia Milkevičienė.


Patirtis socialiniame darbe didelė

Kandidatė į socialinės apsaugos ir darbo viceministres L. Nagienė yra kilusi iš Šilutės rajono Vainuto kaimo. 1978 metais Vilniaus valstybiniame pedagoginiame institute ji įgijo matematikos mokytojo kvalifikaciją, 2005 metais Kauno technologijos universitete – viešojo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį. 
55 metų socialdemokratė turi nemažai patirties socialiniame darbe. „Sodros“ Mažeikių skyriui ji vadovauja nuo 1990 metų gruodžio – tai yra nuo jo įkūrimo. Trejus metus jai yra tekę dirbti  Mažeikių rajono vykdomojo komiteto pirmininko pavaduotoja, Socialinio aprūpinimo skyriaus vedėja.
Po rinkimų L. Nagienė „Santarvei“ teigė neišgyvenanti, kad nepavyko patekti į Seimą. Esą įdomaus darbo yra ir „Sodroje“, nes reikia tęsti tai, kas pradėta, ypač tobulinant „Sodros“ sistemą.
Be to, politikė teigė turinti įsipareigojimų rinkėjams – jau antrą kadenciją mažeikiškiai ją išrinko į
vietos savivaldą. Socialdemokratė priklauso valdančiajai daugumai. Ji dirba Tarybos Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitete.

20 Atsakymų į “Mažeikiškė politikė – kandidatė į viceministres”

 1. TARP KITKO parašė:

  Va kaip pasistraijo Nagiene ,braslietas ant rankos ,karoliai ant kaklo ,o jau to kostiumelio grazumas.ajajai ,matyt jau labai nori i ta Vilniu isvaziuot , kad kuo toliau nuo Nagio…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Maskit lauk tą nuotrauką- širdis blogėjas.Nebus ana Vilniuj(dar neuzauga)

 3. to to ką parašė:

  prie ko čia pavydas? Žmogus tik sako, kad už darbis neatitinka turtinės padėties :)

 4. to ką parašė:

  Turtai vaikeli atsiranda iš protingai atliekamo darbo ir uždarbio.Jei galvelėje švilpauja vėjai,tai ir kišenėje skersvėjis.Lietuviškas pavydas ima viršų,jei aš neturiu,tai kaip jis gali turėti?

 5. parašė:

  ji ten dirbs,juk sėdėjo sodroj ir dėliojo skaičiukus,pasakykit ką ji nuveikė Mažeikiams būdama ir savivaldybėj,,galėtų kas nors turtais pasidomėti,iš kur toks namas

 6. To kas parašė:

  Prie ko čia Kalnėnų vidurinė? Ji Sodros direktorė. Žmonės truputį atitrūkę nuo realybės.

 7. Va parašė:

  Stagnacija ir daugiau nieko.

 8. vatas parašė:

  komsamolka

 9. Senjora parašė:

  Bent vienakart tinkama zmogu rado!. Sakyciau tinkamesne butu ministro pareigoms. Ka gi, politika yra politika. O siaip sirdingiausi sveikinimai!uv7

 10. parašė:

  Labai smagu, kad ši politikė savo darbu pasiekė tokių aukštumų. Ną o mumus belieka tik pavydėti ir pilti pamazgas….

 11. Nijole parašė:

  Buvę komunistai nebeužsiaugina jaunų naujų specialistų , tad tenka imti tai , kas yra likę iš praeito amžiaus.

 12. dundulis parašė:

  Nei čia politikė, nei ką. Tiesiog jaunystėje laiku įstojo į „raudonąją gvardiją“, kuri valdo iki šiol, o nelabai seniai vėlgi sėkmingai persėdo iš vienos partijos į kitą.

 13. mes parašė:

  dar prisimename tuos užrašus ant sienų rašytus politikės, bus proga susipažinti ir Lietuvos skaitytojams, laukiam nesulaukiam kol paskirs

 14. mes parašė:

  dar prisimename tuos užrašus ant sienų rašytus politikės, bus proga susipažinti ir Lietuvos skaitytojams, laukiam nesulaukiam kol paskirs4WHS

 15. kas parašė:

  Kalnėnų vidurinėj tvarką bedarys?

 16. GALVOJU parašė:

  Tėvynė renkasi darbščius ir mąstančius.Rašytojams lieka rašyti ir tikėtis,kad bus išgirstas gal……?

 17. NUOMONĖ parašė:

  Įsivaizduoju,kaip nusivylusi už Tėvynę tapo Šideikienė,sužinojusi tokią naujieną.Skundė,skundė,rašė,rašė,prūnijo,prūnijo,o čia šast ir apskųstoji patampa viceministre.Kur tai matyta?Kur dabar skųstis?

 18. zemaitis parašė:

  Butu gera viceministre, tik tegu tuos firminius akinius Mazeikiuose palieka. Su tais akiniais tikra Roza is Davai pozenimsia.

 19. Gal ir neblogai parašė:

  Būtų antroji mažeikietė šalia Aplinkos viceministro Lino Jonausko.

 20. parašė:

  Šaunuolė,vien už tai,kad jos kandidatūra jau svarstoma.O Nagienės oponentė,nuolat pikta Šideikienė,galės toliau svaigti su savo nesibaigiančiais popierėlių rašymais.Liaudies išmintis perfrazuojant teisi:’Kažkas drąskosi – karavanas vistiek eina pirmyn“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto