Mažeikiškę sunerimti privertė gimnazistams vedami mokymai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį redakcijos telefonu sulaukiau Mažeikių miesto gyventojos skambučio.
„Gal domitės tokiu dalyku, kaip 32 lyčių skleidimu mokyklose?“ – nuskambėjo klausimas telefono ragelyje.
Suklusau. Skambinusi moteris papasakojo apie Gabijos gimnazijoje vykusią paskaitą, kurioje dalyvavusius mokinius Savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė „švietė“ apie pasaulyje neva egzistuojančias 32 žmonių lytis.

Moteris ragino vaikus ir paauglius auginančius tėvus domėtis tuo, kas ugdymo įstaigose dėstoma jų vaikams.
Paskaitos organizatoriai ir už švietimą atsakingi asmenys teigia, kad mokinių informavimas sveikos gyvensenos bei lyčių ir asmenų nediskriminavimo klausimais yra ugdymo proceso ir bendrosios programos dalis.

Vyresnėse gimnazijos klasėse besimokančio vaiko mama pasakojo: „Sėdėjo mano vaikas toje paskaitoje ir paskui pasakojo: „Mama, man buvo šlykštu klausytis.“ Aišku, kitiems gal ir faina klausytis apie tas 32 lytis. Mano įsitikinimu, tokių paskaitų metu jaunimui „plaunamos smegenys“. Genderizmo idėjos dabar visur brukamos, stengiamasi jas prakišti mokiniams“, – kalbėjo mažeikiškė.
Prieš skambindama į „Santarvės“ redakciją, ji susisiekė su Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Apolinaru Stonkumi.
Iš jo sužinojo, kad mokiniai klausosi paskaitų lytiškumo temomis, parengtų pagal Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrąją programą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

24 Atsakymai į “Mažeikiškę sunerimti privertė gimnazistams vedami mokymai”

 1. Lietuvis parašė:

  Tokius dalykus reikia viešinti ir kuo plačiau!
  Iškrypėlių ideologijas ir vaikų smegenų plovimą reikia stabdyti!

 2. Kristina parašė:

  Tokios lytiškumo pamokos moko vaikus ne būti vyru, moterimi, ne pagarbos, o moko gyventi palaidūniškai, degraduoti. Vaikai net iki 18 metų nesubrendę, jiems reikia teikti teisingas žinias ir ūgdyti moteriškumą, vyri6kum1, pagarbą šeimai ir sau kaip vyrui, moteriai, saugoti tai, kas tau duota Dievo, gerbti šeimą ir gyvybę. Jeigu leisime vaikus mokyti tokiam “teisingam” lytiškuimui, neužilgo ateis laikai, kai ir pedofilija ir nekrofilija bus norma. Atsipeikėkite, mokytojai! Tai nėra normalu nei buvo, nei bus!

  1. Zabava parašė:

   Pamirškite šiandien tai nebemadinga. Pradėkim nuo to kad vaikai pagal įstatymą jau nebe mūsų. Mes neturime jokios teisės juos auklėt. Todėl ir visuomenė ruošiama kad nebūtų nieko tik savo bet kokių poreikių tenkinimas.

 3. ———— parašė:

  Čia rašoma visiškai klaidinga informacija, nieko panašaus nebuvo. Lektorė labai sąmoningai ir teisingai išdėstė mintis. Pati dalyvavau paskaitoje ir galiu paliudyti, kad tema apie 32 lytis, net nebuvo paliesta. O mokykla tik stengiasi ugdyti savo mokinius.

  1. lektorei parašė:

   kad jūs net ne iš mažeikių.. Ar neatrodo, kad tas ——– vietoj vardo yra draudimas tęsti diskusijas? Labai tolerantiška

 4. globus parašė:

  Nemanau, kad senovės baltų šeimos ir namų židinio globėjos, dėivės Gabijos vardo gimnazijoje pridera panašūs renginiai. Tiesiog nedera. Būtų gimnazija Versmės ar Dujotiekio – dar dar. Bet admnistracija turėtų įvertinti vertybinį-dorovinį klausimą, jei kalbėtume apie pūvančią moralę, istorinę degradaciją, etiką arba viso to puoselėjimą.

 5. Gabijietė parašė:

  Aš pati buvau tuose mokymuose. Ten mokė kaip toleruonti kitos pakraipos žmones, kad reikia apie juos žinot, bet tie apmokymai neskatino mūsų tapti kitos pakraipos. Tik sakė, kad kiekvienas gimė moterim arba vyru fiziškai, bet yra žmonių kurie nenori būti tuo kuo gimė. Tai neskatina pakeisti savo pakraipos.

  1. Anonimas parašė:

   Toleruoti psichinius ligonius, na atsiprasau!

  2. Lietuvis parašė:

   Būtent tai vaikų smegenų plovimas! Tai privalo būti uždrausta!!!

  3. NB parašė:

   Viskas tvarkoje. Apie juos žinoti ir nereikia. Tokius Adolpas… sakykim dūmais leido. Bet dabar kitokie laikai. Normalūs žmonės teisę turi tik visokius tokius gerbt ir toleruot. Tačiau ar tie “kitokie” jus taip pat toleruos ir gerbs? Neapsigaukit.

 6. V.K parašė:

  Labai aiskiai sia tema kalba gyd. psichiatras psichoterapeutas Gintautas Vaitoska. Youtube yra jo analize lytiskumo klausimais. Verta pasidometi is kur saknys .

 7. Laima parašė:

  Na, lyg prieš šią paskaitą buvo reikalingas raštiškas tėvų sutikimas / nesutikimas ir tai buvo ne pamoka, o renginys už ES lėšas Kadangi buvo galima pasirinkti, o sūnus nedegė noru dalyvaut, tai pasirašiau, kad nesutinku ir tiek reikalų.

  1. Tas pats parašė:

   Pasirodo, visai ne Visuomenės sveikatos biuras mokė lytiškumo pagal švietimo programą (kaip teigia A. Stonkus), o ES lėšomis finansuojamų projektų lektorės iš Kauno. O švietimo skyriaus vedėjas nežino ir jam neįdomu, apie ką kalbama ir kas vyksta jo darže, t. y. mokyklose. Pavasarį tos pačios lektorės Oksana Mačėnaitė, Kristina Grigalavičienė, Daiva Bubelienė, Inesa Tilickytė buvo Kalnėnų mokykloj. Apie ką ten kalbėta?

 8. Ruonis parašė:

  Pasidomėkite giliau, kas tuos mokymus rengia, prosikapstysite iki homo draugų.

 9. Koshmaras parašė:

  Ok Arni

 10. Renata. parašė:

  Tėvai jau kyla šiais klausimais visoje Lietuvoje. Užtenka tos pedofilijos gvardijoms vadovauti pasauliui. Pagaliau žmonės atsibunda ,ką norima padarysti su mūsų vaikais… Nedaleisim. Stosim į kovą taip visi ,kad susinaikins tie klanai greitai . Užteks

 11. Pirma lytis. parašė:

  Lytys, pagal lytinius organus, yra dvi.
  Jei tu baigdamas, natūraliai ejakuliuoji tai tu esi vyriškos lyties. FAKTAS.

  Psichologiniai dalykai jau visai kas kita, pagal elgesį yra ir psichopatai ir kas tik nesugalvosi. Leisk vaizduotei laisvės.kitua jaudina plastmasiniai manekenai tai kokia jų lytis?
  Smegenų tipų yra įvairiausių.

  32 lytys mediciniškai, parodykit teoriją. Paklausykit ką kalbat,dėstytojai perskaitė ir jau dėsto.

 12. to Viktoras parašė:

  Taigi čia Gabijos gimnazija, visi puikiai žino, kas jos direktorius.

 13. Viktoras parašė:

  Jei leidžią vest tokias pamokas tai direktorius arba direktorė neaiškios pakraipos arba labai bailūs.

 14. Anupras parašė:

  kas veda tuos “mokymus”?

 15. Gabijietis parašė:

  Tikrai dziaugiuosi kad ta diena pabegau is pamoku

 16. Anonimas parašė:

  Tikiu kad Nagiene pasakys Ne tokiai propagandai !Kaip ir Va3lstieciu zaliuju patija sako Ne Armonaites laisves partijai .

 17. pifpaf parašė:

  naujajam seimui teks ratifikuoti Stambulo konvencija su tom dirbtinom keistom lytim. Arba neteks. Spėkite, kas iš mažeikiškių turės būti už tą konvenciją…

 18. Pritariu parašė:

  norėjau parašyti gimnazijos direktoriui, kodėl įleidžiamos tokios paskaitos, nes toks “projektas” yra bevertis, o tik pinigų plovimas. Mūsų gimnazistai žymiai labiau išprusę ir tolerantiški.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*