Mažeikiškei Eglei Žulpaitei – Vyriausybės padėka

Eglė, Giedrė ir Rūta Žulpaitės su švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene.

Antradienį Vyriausybėje buvo pagerbti geriausiai brandos, profesinio mokymo, tarptautinio bakalaureato diplomo programos egzaminus išlaikę abiturientai ir profesinių įstaigų absolventai.
Šioje šventėje mūsų Savivaldybei atstovavo Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientė Eglė Žulpaitė, iš valstybinių brandos egzaminų pelniusi tris maksimalius įvertinimus.

});

„Klauskite, ieškokite, nebijokite abejoti“

Mokyklą baigusiems jaunuoliams Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė palinkėjo neprarasti drąsos ieškoti unikalaus kelio ir turtinti Lietuvą ir pasaulį savo žiniomis bei talentais.

„Klauskite, ieškokite, nebijokite abejoti, auginkite kritinį mąstymą, tačiau netapkite cinikais, ieškančiais ir gebančiais matyti tik tai, kas piktina. Tikiu, kad praturtinsite mūsų valstybę ir pasaulį savo žiniomis, talentais ir nestandartiniu mąstymu, atvirumu įvairovei ir kitoniškumui, pagarba žmogaus orumui. Mes nesirenkame laiko, kada gimti ir gyventi, tačiau galime ir turime pasirinkti, kaip elgtis su tuo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto