Mažeikiškiai futbolininkai iškovojo pirmąjį tašką

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmąjį tašką Lietuvos trečios futbolo lygos Klaipėdos zonoje iškovojo Mažeikių „Olimpo SC“ futbolininkai, Klaipėdoje sužaidę lygiosiomis 3:3 su vietos „Baltais“. Mažeikiškiai pirmąjį kėlinį po dviejų Nerijaus Dargevičiaus ir vieno Roko Gecevičiaus įvarčių baigė pirmaudami net 3:0, tačiau pergalingo rezultato neišsaugojo.
„Apmaudžios lygiosios. Antrajame kėlinyje krito įvartis į mūsų vartus, po to teisėjai skyrė du vienuolikos metrų baudinius į mūsų vartus, vieną vartininkas Arnoldas Kaupys sulaikė, o po to buvo ir trečias įvartis. Gaila, jau antras rungtynes iš eilės turime iniciatyvą, gerų progų, tačiau vis pritrūksta taiklaus baigiamojo smūgio“, – apie rungtynes pasakojo komandos vadovas Donatas Voras.
Per ketverias žaistas rungtynes „Olimpas SC“ iškovojo vieną tašką – vienerias rungtynes sužaidė lygiosiomis ir trejas pralaimėjo, tarp vienuolikos zonos komandų užima dešimtąją vietą.
Mažeikiškiai pirmosios pergalės tikisi ketvirtadienį – devynioliktą valandą miesto centriniame stadione jie susitiks su aštuntoje vietoje esančia Klaipėdos „FK Rosa“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto