Mažeikiškiai įsitvirtino turnyrinės lentelės viduryje

Trečiąją pergalę šalies aukščiausios lygos salės futbolo pirmenybėse iškovojo Mažeikių „Naftos“ komanda, nugalėjusi Vilniaus „Bekento“ futbolininkus. Nors galutinis šių rungtynių rezultatas rodo didelį mažeikiškių pranašumą, tačiau sirgaliai beveik pusantro kėlinio „sėdėjo kaip ant žarijų“. TREČIA PERGALĖ
Rungtynių pradžioje „Naftos“ futbolininkų žaidimas futbolo mėgėjams kėlė pasigėrėjimą: aštrios atakos, gražus komandinis žaidimas.
Kėlinio viduryje, po dviejų Andriaus Žukovo bei Aurelijaus Vekerioto ir Egidijaus Žukausko taiklių smūgių, rezultatas jau buvo 4:0. Tačiau antroji kėlinio pusė vėl sukėlė nerimą: vienas po kito į mažeikiškių vartus įskriejo trys įvarčiai, laimei, varžovai neišnaudojo devynių metrų baudinio, tad kėlinys pasibaigė tik minimalia „Naftos“ persvara 4:3.
Po pertraukos lygi kova truko dar pusę kėlinio, vėliau iniciatyvą į savo rankas paėmė mažeikiškiai ir vienas po kito siuntė kamuolius į varžovų vartus. Rezultatu 10:5 iškovota trečioji pergalė šių metų pirmenybėse.
Keturis įvarčius šiose rungtynėse pelnė A. Žukovas, po du – A. Vekeriotas ir K. Nepas, po vieną – A. Bulošas ir E. Žukauskas. Kitose turo rungtynėse Kauno „Inkaras“ 8:0 sutriuškino kitą kauniečių ekipą – „Reprobaltą“, lygos naujokas Vilniaus „Aktas“ iškovojo pirmąją pergalę, 5:4 įveikęs Kauno „Nautarą“, Panevėžio „Aukštaitija“ 4:3 privertė pasiduoti Šiaulių „Alnidą“, o Kėdainių „Kėdainiai“ rezultatu 7:4 nugalėjo N. Akmenės „Akmenę“.

RUNGTYNĖS – ŠEŠTADIENĮ
„Pirmasis kėlinys vėl mus išgąsdino: pirmaujame keturiais įvarčiais ir sustojame. Gerai, kad antrajame žaidėjai surado valios ir gražiu žaidimu iškovojo taip reikalingą pergalę“, – sakė komandos vadovas Aleksandras Butkus.(Iki tol dvejose Mažeikiuose vykusiose rungtynėse, po pirmojo kėlinio pirmavę 2:0, „Naftos“ futbolininkai patyrė du pralaimėjimus, – V.S.)“.
Šiuo metu Mažeikių komanda tarp vienuolikos lygos ekipų, surinkusi dešimt taškų, užima šeštąją vietą (trys pergalės, lygiosios ir du pralaimėjimai). Pirmauja pirmenybėse Panevėžio ekipa, surinkusi keturiolika taškų. Nė vieno taško dar neprarado šalies čempionai Kauno „Inkaro“ futbolininkai: ketverios rungtynės – keturios pergalės.
Su šia ekipa šį šeštadienį Kaune susitiks „Nafta“. Mažeikiškiai sirgaliai savo futbolininkų žaidimą galės stebėti tik gruodžio 12 dieną rungtynėse su N. Akmenės „Akmenės“ komanda. Tai bus paskutinės pirmojo rato mažeikiškių rungtynės savo aikštėje.