Mažeikiškiai kviečiami pasidalyti maistu su nepasiturinčiaisiais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šį penktadienį ir šeštadienį dalyje didžiųjų prekybos centrų vyksta rudeninė „Maisto banko“ akcija. Jos savanoriai geros valios žmones kviečia nupirkti ir su stokojančiais pasidalyti ilgiau galiojančiais maisto produktais.
Akcija, kaip ir kasmet, vyksta ir Mažeikiuose veikiančiuose „Maxima“, „Rimi“, „Iki“, „LIDL“ prekybos centruose. Ji prasideda penktadienį, 15 val.

Paramą rinks penkios organizacijos

Akcijos organizatoriai – labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ atstovai tikina, kad rudeninė „Maisto banko“ akcija vyks 69 Lietuvos miestuose ir miesteliuose, joje dalyvaus daugiau nei 300 nevyriausybinių organizacijų.
Penktadienį nuo 15 val. ir šeštadienį iki 20 val. paaukoti maisto produktų nepasiturintiesiems miesto gyventojai bus kviečiami Mažeikiuose įsikūrusiuose 6 didžiuosiuose prekybos centruose. Juose paramą maisto produktais rinks dvi Mažeikių ir trys kaimyninių Skuodo bei Akmenės rajonų labdaros ir paramos organizacijos. Palyginti su ankstesniais metais, akcijoje dalyvaujančių mūsų rajono organizacijų sumažėjo.
Informaciją, kokiuose prekybos centruose Mažeikiuose darbuosis šios organizacijos, pateikiame lentelėje.

Ylakių globos namai LIDL, Daukšos g. 24a
LVTGO Gelbėkit vaikus Mažeikių padalinys IKI, Ventos g. 10b
Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centras MAXIMA XX, Laisvės g. 56
Prieglobstis, LPF IKI, Sedos g. 18
Prieglobstis, LPF MAXIMA XX, Žemaitijos g. 20
Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapijos vaikų dienos centras, VšĮ RIMI Mažeikiai, Žemaitijos g. 38

Akcija tampa labai reikalinga

„Maisto banko“ akcijos organizatoriai teigia, kad dėl pasaulį užklupusios pandemijos nebuvo galimybės surengti pavasarinę akciją, kurios metu būdavo surenkama apie 240 tonų ilgiau galiojančių maisto produktų. Todėl ši rudeninė maisto produktų rinkimo akcija tampa kaip niekada svarbi – dėl jos vaikų dienos centrai, labdaros valgyklos, neįgaliuosius, senjorus, gausias šeimas globojančios organizacijos turi galimybę surinkti taip reikalingų maisto produktų, kuriuos, suformavusios maisto krepšelius, perduoda stokojantiems.
„Ne paslaptis, kad didžioji dalis paramos gavėjų – ligoti ar senyvo amžiaus žmonės, kuriems šis laikotarpis ypač pavojingas. Dažnai jie bijo išeiti iš namų, o savanorių atneštas maisto krepšelis tėra vienintelis kelių dienų maistas. Todėl labai prašome visų, kurie penktadienį ir šeštadienį užsuks į prekybos tinklus, pagalvoti ir pasidalyti maistu su tais, kurie šiandien neturi ko padėti ant savo pietų ar vakarienės stalo. Nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas geras ir nuoširdus darbas ne tik sugrįžta su kaupu, bet ir pamažu keičia mūsų pasaulį. Todėl širdingai dėkoju visiems, prisidėsiantiems prie šio pokyčio“, – sako „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius.

3 Atsakymai į “Mažeikiškiai kviečiami pasidalyti maistu su nepasiturinčiaisiais”

  1. Nu parašė:

    Mazeikiai barakudu ir biznesmienu versla rykliu sostine,nu aisku ir bebru rezervatas.

  2. hm parašė:

    Loreta Dranžilauskienė pardavinėjo labdaros organizacijai „Maisto bankas“ prekybininkų paaukotus maisto produktus. Jų nusipirkti galėjo bet kas – ir vargingai gyvenantys, ir tiesiog sutaupyti norintys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto