Mažeikiškiai kviečiami ukrainiečiams vaikams padovanoti „Ratuotą vasarą“

Vilniuje jau keletą šeštadienių vyko akcija „Ratuota vasara“. Tikimasi ir mažeikiškių geranoriškumo dovanojant ukrainiečiams vaikams transporto priemonių. Nuotr. Vyganto Ovadnevo

Tūkstančiai Ukrainos karo pabėgėlių vaikų laikinai apsistojo Lietuvoje. Daugiau nei du šimtai – ir Mažeikiuose bei rajono miestuose ir miesteliuose.

Akcijos „Ratuota vasara“ iniciatoriai – Mažeikių jaunimas ragina geros valios žmones iš sandėliukų ištraukti pamirštus, išaugtus, nebenorimus, galbūt šiek tiek pagedusius dviračius, riedučius, paspirtukus, riedlentes, apsaugas ir padovanoti ukrainiečiams vaikams, paaugliams.

Iniciatyvos prisidėti prie akcijos surinkti Mažeikiuose gyvenantiems ukrainiečiams aktyvaus laisvalaikio transporto priemones ėmėsi mažeikiškis studentas Edgaras Narkus.

Dviračiai, riedučiai, riedlentės, paspirtukai ir apsaugos priemonės – vaikiški šalmai, kelių bei alkūnių apsaugos – bus priimami rytoj, liepos 1 d. Senamiesčio parke 16–22 valandomis.

Akcijos organizatoriai laukia geros kokybės priemonių, tačiau priims ir tokias, kurios jau yra „pagyvenusios“ – dalims.

Atvykti į Senamiesčio parką kviečiami ne tik norintys ir galintys padovanoti ukrainiečiams transporto priemonių aktyviam laisvalaikiui, bet ir žmonės, kurie nusimano, kaip jas remontuoti.

Akcijos Mažeikiuose organizatoriai ir dovanosiantiems transporto priemones, ir padėsiantiems jas remontuoti garantuoja muziką, kepamus zefyrus, tinklinio žaidimą ir smagų vasarišką vakarą Senamiesčio parke.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto