Mažeikiškiai muziejuje tuoksis iki kitų metų

Civilinės metrikacijos skyriaus patalpų remonto metu buvo užmūrytos pagrindinės durys, iki šiol pakilti laiptais ir pro jas įeiti buvo galima iš Laisvės gatvės. Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Jau antrą mėnesį jaunavedžių poros tuokiasi Mažeikių miesto muziejuje, nes Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose vyksta remontas.
Mažeikiškiams kyla klausimų, kodėl remonto metu buvo užmūrytos pagrindinės šio skyriaus durys, iki šiol pakilti laiptais ir pro jas įeiti buvo galima iš Laisvės gatvės.
„Negi toliau reikės vaikščioti pro dureles iš kiemo pusės?“ – klausė į redakciją paskambinę miesto gyventojai.

Mažeikių rajono savivaldybės administracija, tik prasidėjus vasarai, išplatino pranešimą, kad nuo liepos 2-osios Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose vyks kapitalinio remonto darbai. Nuo tada santuokos registravimo ceremonijos vyksta Mažeikių muziejaus patalpose.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pareigas laikinai einanti Laura Bušmė „Santarvei“ sakė, kad būsimieji sutuoktiniai dėl perkeltos santuokos registravimo vietos priekaištų nereiškia.
„Atvirkščiai, visi džiaugiasi pasikeitusia aplinka. Ir tuo, kad šventinei fotosesijai tinkama vieta yra visai šalia – prie muziejaus esantis Senamiesčio parkas“, – kalbėjo L. Bušmė.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Mažeikiškiai muziejuje tuoksis iki kitų metų”

  1. Jonis parašė:

    Alio Santarves savininke tu tik viens toks ubagas is visu LT laikrasciu savininku ar ir dar yra nors nelabai tikiu Keisk pavadinima. jums labiau tiktu Ubagu reklama

  2. tai parašė:

    gal tegu ir lieka muziejuje?

  3. Klausimas parašė:

    O dėl durų atsakymo ir nėra… Įėjimas per kiemelį bus??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*