Mažeikiškiai parašiutininkai – tarp stipriausiųjų

Mažeikiškiams parašiutininkams pavyko apginti pernykštes pozicijas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Marijampolėje dvi dienas vyko Lietuvos parašiutų sporto dvidešimt antrasis čempionatas bei Atvirosios Lietuvos tikslaus nusileidimo pirmenybės.

Ne pirmus metus šiose varžybose dalyvauja ir prizines vietas pelno Mažeikių parašiutininkai, kurie šios tradicijos nesulaužė ir šiais metais.
Kaip ir pernai, šalies čempionate, kuriame varžėsi šešios komandos, Mažeikių ekipą sudarė Saulius Montrimas, Regina Budginaitė ir Daiva Mykolaitytė, kuri pakeitė susižeidusią Vilmą Jurgaitienę. Varžybose mažeikiškiai nusileido tik Marijampolės pirmosios komandos parašiutininkams ir iškovojo šalies vicečempionų vardus.
Atvirajame tikslaus nusileidimo čempionate, kur, be lietuvių, dar rungtyniavo latviai, rusai ir baltarusiai, mažeikiškiai užėmė penktąją vietą. Asmeninėse varžybose iš mūsų ekipos geriausiai pasirodė Saulius Montrimas, kuris tarp 27 dalyvių užėmė dvyliktąją vietą. Šešiolikta liko Daiva Mykolaitytė, septyniolikta – Regina Budginaitė.
„Pasirodėme pagal savo galimybes, atsižvelgiant į tai, kad jau kuris laikas mūsų sportininkai, nors ir gyvena kitur, visada atstovauja savo rajonui. Galimybių surengti stovyklą prieš varžybas nėra, kiek gali, jie treniruojasi individualiai, laisvalaikiu, todėl džiugu, kad išlaikome aukštą lygį“, – pasidžiaugė komandos vadovas Rimantas Morkūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto