Mažeikiškiai pergale baigė ciklą namuose

Trejų rungtynių ciklą namuose šalies pirmosios lygos futbolo čempionate baigė Mažeikių “Mažeikių” futbolininkai. Nors ir negalėdami beveik visose rungtynėse žaisti pagrindine sudėtimi, mažeikiškiai iškovojo dvi pergales ir patyrė apmaudų pralaimėjimą. TEISĖJĄ PUOLĖ VISI
Šeštadienį mūsų ekipos varžovė buvo lygos vidutiniokė – Alytaus “Alyčio” komanda, su kuria pirmajame čempionato rate mūsų ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1.
Pirmą rungtynių pusę, nors ir žaisdami prieš stiproką vėją, mažeikiškiai sukūrė ne vieną palankią progą nuginkluoti vartininką, tačiau baigiamieji smūgiai buvo netikslūs. Tačiau, kaip jau tapo bloga tradicija, pirmieji įvartį pelnė svečiai: 21-ąją rungtynių minutę pasižymėjo M. Gražys.
Mažeikiškiai rankų nenuleido, atakavo vienas po kito ir jau po šešių minučių jiems buvo atlyginta: Kęstutis Nepas, smūgiavęs galva, permetė kamuolį per iš vartų išėjusį varžovų vartininką. Dar iki pertraukos alytiškiai baudos aikštelėje sužaidė ranka, tačiau vieno iš geriausiųjų šalies teisėjų Audriaus Žutos švilpukas tylėjo.
Antrajame kėlinyje mažeikiškių atakos viena po kitos ritosi prie alytiškių vartų, tačiau rezultatyviai pasibaigė tik viena: 52-ąją minutę Antanas Tautvydas gražiu smūgiu pelnė vienuoliktąjį savo įvartį šiame čempionate.
Po rungtynių jau “Alyčio” klubo atstovai atakavo teisėją A. Žutą: jų manymu, per vieną iš paskutinių atakų mažeikiškiai gynėjai savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, tačiau teisėjas to neužfiksavo. Mažeikiškiai vėl “išvargo” pergalę rezultatu 2:1.

FUTBOLININKŲ GRETAS
RETINO TRAUMOS
“Visos trys komandos buvo įveikiamos, tačiau visose rungtynėse trūko trijų keturių pagrindinės sudėties žaidėjų”, – teigė komandos treneris Saulius Vertelis. Visose rungtynėse mažeikiškiai puolė atakuoti, tačiau, pasak trenerio, visais atvejais pirmi praleido įvartį, po kurio teko daug dirbti, norint iškovoti pergales.
Ir šeštadienio rungtynėse su alytiškiais į aikštę grįžo Andrius Žukovas, tačiau nebuvo susižeidusio Ginto Podelio, traumą rungtynių metu gavo ir nebežaidė Nerijus Šulcas, ne visas rungtynes dėl gydomos traumos galėjo žaisti Kęstutis Nepas, dėl dviejų geltonų kortelių šį mačą turėjo praleisti Aurimas Vertelis.
Mažeikiškiai po šių rungtynių, iškovoję 41 tašką, įsitvirtino penktoje turnyrinės lentelės vietoje. Šeštoje vietoje esančius Vilniaus “Polonijos” futbolininkus jie lenkia devyniais taškais, o nuo ketvirtoje vietoje esančių sostinės “Geležinio vilko” sportininkų atsilieka dviem.
Artimiausias rungtynes mūsų futbolininkai žais rugsėjo 14 dieną išvykoje su trečioje vietoje žengiančiais Kėdainių “Nevėžio” futbolininkais, kurie yra iškovoję 44 taškus. Su šia komanda rugsėjo 28 dieną “Mažeikių” ekipa namuose žais ir mūsų mieste atidėtas pirmojo rato rungtynes.
Rugsėjo 5-ąją mūsų futbolininkai turėjo žaisti eilinio turo rungtynes išvykoje su Utenos “Utenio” klubu, tačiau dėl mūsų futbolininkų išvykos į “Jukos” koncerno rengiamą turnyrą Maskvoje šios rungtynės nukeltos į vėlesnį laiką.
Mažeikiuose mūsų futbolininkus matysime rungtyniaujančius tik rugsėjo 18 dieną su Jonavos “Lietavos” komanda, kuriai pirmajame rate nusileista 2:3.
Vidas STANKUS
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Antanas Tautvydas (su kamuoliu) rungtynėse su „Alyčiu“ pelnė pergalingą savo vienuoliktąjį įvartį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto