Mažeikiškiai policijos veteranai surengė „Draugystės“ sąskrydį

Nuotr. iš LPVA Mažeikių filialo archyvo

Vasara – aktyvus metas Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) Mažeikių filialo nariams. Mažeikiškiai policijos veteranai drauge su bendraminčiais, bičiuliais iš įvairių Lietuvos kampelių savaitgalį dalyvavę „Draugystės“ sąskrydyje, turi nemažai planų, ką drauge nuveikti ir likusiais vasaros mėnesiais.

});

Gausus veteranų būrys

Telšių rajone, kaimo turizmo sodyboje „Minavuonė“ prie Gaudėšiaus ežero, LPVA narių „Draugystės“ sąskrydis šiemet surengtas Mažeikių filialo pirmininkės Danutės Mockienės iniciatyva.

Į sąskrydį atvyko ne tik patys sąskrydžio organizatoriai – Mažeikių filialo nariai, LPVA valdybos pirmininkas Vytautas Navickas, bet ir daugiau nei 80 Lietuvos teisėsaugos sistemoje dirbusių pareigūnų su savo šeimų nariais iš Biržų, Kauno, Palangos, Šiaulių, Šilutės.

Sąskrydžio atidarymo metu veteranai stojo į rikiuotę, skambėjo sveikinimai, V. Navickas įteikė asociacijos suvenyrus filialų atstovams, prisidėjusiems prie sąskrydžio organizavimo, buvo iškelta LPVA vėliava.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto