Mažeikiškiai žaidžia šalies rinktinėse

Mažeikiškiai stalo tenisininkai pradėjo sezoną: rinktinės sudėtyje rungtyniavo Baltijos šalių pirmenybėse bei startavo Lietuvos komandinėse stalo teniso pirmenybėse.

ABI RINKTINĖS –
ČEMPIONĖS
Ventspilyje dvi dienas vyko Baltijos šalių stalo teniso pirmenybės, kuriose šeimininkų teisėmis varžėsi dvi Latvijos bei po vieną Estijos ir Lietuvos rinktinę. Mūsų moterų ir vyrų rinktinėse rungtyniavo trys mažeikiškiai: Žaneta Brasaitė bei Tonetas ir Arnoldas Domeikos.
„Šiuo metu rinktinėse kartų kaita, todėl jos ypač atjaunėjo. Tuo labiau džiugu, kad abi rinktinės nepaliko jokių vilčių varžovėms, užtikrintai žaidė ir iškovojo pirmąsias vietas. Tai didelis mažeikiškių sportininkų pasiekimas: tik prieš trejus metus Žaneta buvo nugalėjusi tokio rango varžybose“, – sakė vyrų rinktinės treneris, mažeikiškis stalo teniso specialistas Raimondas Jackevičius.
Tuo tarpu asmeninėse varžybose mūsų miesto atstovams kiek nepasisekė: tiek Žaneta Brasaitė, tiek Tonetas Domeika užėmė ketvirtąsias vietas. Geriausiai iš lietuvių, startavusių asmeninėse varžybose, pasirodęs Tonetas, atkakliai grumdamasis dėl trečiosios vietos, vis dėlto rezultatu 3:4 nusileido Latvijos atstovui, o Žaneta analogiškoje dvikovoje rezultatu 1:4 pralaimėjo estei.
Šią savaitę Lietuvos rinktinė išvyksta į savaitės trukmės Europos stalo teniso čempionatą Sankt Peterburge. Rinktinės sudėtyje – treneris R. Jackevičius ir Arnoldas Domeika.
PRASIDĖJO
KOVOS ČEMPIONATE
Turu Mažeikiuose prasidėjo Lietuvos komandinis stalo teniso čempionatas. Aukščiausios lygos pirmenybėse tarp dvylikos stipriausiųjų šalies vyrų komandų startavo dvi „Vijurko“ ekipos, tarp moterų aštuonių ekipų taip pat rungtyniauja mažeikiškės.
Pirmajame ture pernykštį sezoną sidabro medalius iškovojęs „Vijurkas1“, kuriame žaidžia broliai Domeikos bei Algis Majorovas iš Vilniaus, rezultatais 5:1 ir 5:0 nugalėjo Panevėžio ir Jonavos stalo tenisininkus, o lygos debiutantas „Vijurkas2“(Algirdas Sriubas, Vilius Vasaris ir Tomas Inta) rezultatu 2:5 pralaimėjo panevėžiškiams ir 5:4 privertė pasiduoti jonaviškius. Moterų varžybose mažeikiškės Žaneta Brasaitė, Martyna Sidabraitė, Ramunė Armonaitė bei sostinės atstovė Inga Kardauskaitė rezultatais 5:0 ir 5:2 privertė pasiduoti Šiaulių „Dubysos“ ir Panevėžio „KKC Fuksas“ kolektyvus. Praėjusį sezoną mažeikiškės iškovojo bronzos apdovanojimus.
„Kaip ir pernai, čempionato sistema nesikeičia: iš pradžių varžybos vyks dviem ratais, po to pirmosios dvi ekipos žais finalo mačą dėl šalies čempionų vardų. Mūsų komandai keliami tikslai būti tarp prizininkų. Keitimai ekipose įvyko dėl to, kad mažeikiškiai Valdas Martinkus ir Marius Bučys išvyko rungtyniauti į Vokietijos lygas“, – sakė komandų treneris R. Jackevičius.
Nuotr. iš asmeninio archyvo: Kartų kaitą išgyvenanti Lietuvos rinktinė Baltijos šalių pirmenybėse pasirodė puikiai: iškovotos pirmosios vietos.