Mažeikiškiai žmonas „auklėjo“ kumščiais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitės pradžioje mažeikiškiai policijos pareigūnai aiškinosi smurto mažeikiškių šeimose aplinkybes – konfliktai kilo tarp neblaivių sutuoktinių.
Pirmadienį, apie 12 val., policijos ekipažas buvo iškviestas į butą Sodų gatvėje. Čia, pirminiais pareigūnų duomenimis, gerokai apsvaigęs (2,67 promilės girtumas) 59-erių metų vyras smurtavo prieš taip pat neblaivią (1,44 promilės) penkeriais metais jaunesnę žmoną. Vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę, nukentėjusioji liko namuose, į gydymo įstaigą nesikreipė.

Tik prasidėjus trečiadieniui, policijai buvo pranešta apie incidentą tarp sutuoktinių – Kalnėnų gatvės name neblaivus (1,28 promilės) 47-erių metų vyras sumušė šešeriais metais jaunesnę ir gerokai girtesnę (2,39 promilės) žmoną. Nukentėjusioji sumušimus gydosi ambulatoriškai, įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Kaip informavo policijos pareigūnai, abi šeimos jiems žinomos, jau anksčiau dėl smurto jose buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai, jie pradėti ir dėl šią savaitę užfiksuoto smurto.

2 Atsakymai į “Mažeikiškiai žmonas „auklėjo“ kumščiais”

  1. Jo parašė:

    Ko gelbėja tuos alkašus,tegul užsimuša,mažiau pašalpų parazitams mokėt reiks.

    1. Anonimas parašė:

      Žiauriai, bet teisingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*