Mažeikiškiam sukčiui – teismo nuosprendis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Noras apgauti ir neteisėtai pasipelnyti mažeikiškį K. K. atvedė į teisiamųjų suolą. Jam skirta laisvės apribojimo bausmė. 

});

Liko be pinigų ir garso sistemos

Nusikalstamą veiką, kurios peripetijas išnagrinėjo Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjai, mūsų rajono gyventojas įvykdė praėjusių metų lapkritį. 

Interneto svetainėje K. K. įdėjo skelbimą apie parduodamą automobilio garso sistemą, nors puikiai  žinojo, kad tokios prekės neparduos, nes jos neturi. Pirkėjui atsiliepus ir pervedus 207 eurus į K. K. vardu atidarytą banko sąskaitą, šis pasiėmė pinigus, tačiau automobilio garso sistemos pirkėjui nepristatė.

Telšių apylinkės teismo atstovė spaudai Kristina Videikienė informavo: „Teisiamasis kaltu prisipažino visiškai. Po bendravimo su pirkėju K. K. susitarė, jog pirkėjas pinigus perves jam į banko sąskaitą, o jis prekę perduos per paštomatą. Kaltinamasis patvirtino, kad...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto