Mažeikiškiams amatininkams – nemokama galimybė prekiauti internetu

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro valdomoje interneto svetainėje www.visit.mazeikiai.lt pradėjo veikti elektroninė parduotuvė „Pagaminta Mažeikiuose“.
Karantino metu atsiradusios elektroninės parduotuvėlės sumanytojų tikslas: padėti Mažeikių krašto amatininkams, išskirtinių maisto produktų gamintojams atrasti klientų, o klientams – amatininkų.

Anaiptol ne visi amatininkai savo gaminamus dirbinius, suvenyrus pardavinėja internetu. O pasaulį bei Lietuvą sukausčius koronavirusui ir įvedus karantiną, nebevykstant mugėms, dalis žmonių neteko galimybės parduoti savo dirbinių.
Elektroninė parduotuvė „Pagaminta Mažeikiuose“ yra bandymas mūsų krašto žmonėms suteikti įrankį, kuriuo jie galėtų pasinaudoti.
Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras teikia informacines paslaugas verslui, keliautojams. Elektroninė parduotuvė taip pat yra būdas informacijai pateikti: parduodant suvenyrą su Mažeikių atributika, apie miestą ir rajoną nešama žinia.
„Mes iš to nenorime uždirbti. Bet norime, kad iš to uždirbtų Mažeikių krašto žmonės. Norisi, kad ši elektroninė parduotuvėlė būtų vieta, kurioje žmonės galėtų įsigyti mažeikietiškų gaminių“, – sakė Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jolanta Gintalienė.
Norintieji pasinaudoti šia galimybe gali kreiptis į Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centrą telefonais +370 443 67 177, mob. +370 685 78 456, el. p. [email protected]
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto