Mažeikiškiams iškeltos bylos dėl narkotikų platinimo – jau teisme

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teisme šiuo metu nagrinėjamos dvi baudžiamosios bylos, susijusios su narkotinių medžiagų platinimu, disponavimu bei asmens įtraukimu į prekybą narkotikais ir šių medžiagų pardavimu nepilnametėms.
Įtariamaisiais šiose bylose yra penki Mažeikių gyventojai.

Labai didelio kiekio narkotinių medžiagų pagaminimu ir labai didelio kiekio psichotropinių medžiagų platinimu kaltinamas pirmą kartą teisiamųjų suole atsidūręs ir per teismo posėdį savo kaltę pripažinęs 30-metis Mažeikių rajono gyventojas A. G.
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas informavo, kad nusikaltimas buvo padarytas 2019 m. lapkričio pabaigoje. Tą dieną A. G. Klaipėdos rajone, prie įvažiavimo į Kalotės gyvenvietę, iš per ikiteisminį tyrimą nenustatyto asmens už 6 tūkstančius eurų nusipirko daugiau kaip 5 kilogramus narkotinės medžiagos – kanapių.
Tą pačią dieną kaltinamasis pirkinį automobiliu „Mercedes Benz“ pargabeno ir paslėpė savo name Mažeikių rajone. Neilgai trukus tuo pačiu automobiliu kanapės buvo išvežtos ir užkastos netoliese esančiuose apleistuose karjeruose.
Lapkričio 24 d. A. G. atvažiavo į Griežės apylinkėse esančius karjerus patikrinti, ar laukiniai gyvūnai neišrausė užkastų kanapių, ir buvo sulaikytas policijos pareigūnų.
Įrengtoje slėptuvėje pareigūnai aptiko polietilenines pakuotes su 6,5 kg augalinės kilmės medžiaga.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto