Mažeikiškiams klausimų dėl biodujų jėgainės statybos nesumažėjo

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį savivaldos, Mažeikių verslininkų asociacijos, gyventojų atstovai susitiko su  biodujų jėgainę miesto pašonėje Kalnėnų kaime ketinančiais statyti verslininkais iš Vokietijos. Tokio susitikimo iniciatoriai mažeikiškiai norėjo išgirsti konkrečius atsakymus į jiems rūpimus klausimus.
Susirinkusieji Vokietijos KTG Agrar įmonių grupės Lietuvoje direktoriui, KTG Energie AG stebėtojų tarybos pirmininku dr. Dietmarui Luzui ir  kitiems bendrovės atstovams pateikė daug klausimų apie būsimos įmonės statybą, biodujų jėgainės poveikį aplinkai, gyventojams. Mažeikiškiai išsakė savo mintis ir argumentus, kodėl projektui vykdyti pasirinkta netinkama vieta.
Dr. D. Luzas į jam pateiktus nepatogius klausimus atsakinėjo remdamasis projekto darbo grupės atliktų tyrimų rezultatais bei esamais įstatymais, bet į daugelį klausimų konkrečiai neatsakė.
Mažeikiškiai laikėsi savo pozicijos ir liko su savo nuomone: biodujų jėgainės statybai parinkta vieta yra netinkama ir jos statyti čia nebus leidžiama. Po susitikimo jiems klausimų dėl biodujų jėgainės statybos nesumažėjo.
Dr. D. Luzas pažadėjo dar kartą persvarstyti visus biodujų jėgainės dokumentus, įstatyminę bazę ir pakvietė mažeikiškius susitikti ateinantį trečiadienį.

4 Atsakymai į “Mažeikiškiams klausimų dėl biodujų jėgainės statybos nesumažėjo”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Mazeikiu ponai – valdininkai,ka jus manote? Ka galvoja seimunas Bartkevicius? Kaip del to kovojate?

 2. Ech parašė:

  Kad savivaldybės klerkai pjauna konkretų grybą, sužinojau pernai visai netyčia. Viename vietinės reikšmės laikraštuke gegužės pirmoje pusėje pasirodė informacija apie tai, kaip gegužės 9 d ant karių kapų padėtos gėlės, minint Antrojo pasaulinio karo pabaigą. Paskambinau į tą laikraštuką ir pasakiau, kad jie maišo istorinius faktus, tai atsakymas buvo – mums informaciją pateikė savivaldybės atsakingi asmenys…

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Nereikia mažeikiškiams žinoti ,- kada bus sprendžiamas jų tručijimo klausimas -užteks ir to , kad žino , kada griaudės dūdos .

 4. Daiva Šideikienė parašė:

  Tai, kad gegužės 23 d. įvyks susitikimas dėl biodųjų jėgainės statybos ( Laisvės g.8) tokios informacijos Mažeikių raj. savivaldybės internetinėje svetainėje nebuvo. Na, bent jau man nepavyko tai rasti ,o apie jau įvykusį susitikimą pavyko sužinoti tik iš ,,Santarvės” straipsnio. Tai , kad vakar , birželio 4d. 15 val. įvyks susitikimas dėl biodųjų jėgainės statybos ( Stoties g. 18) Mažeikių raj. savivaldybės internetinėje svetainėje nebuvo. Vakar susitikimo metu administracijos direktorius B.Kryžius informavo , jog sekantis susitikimas dėl biodųjų jėgainės įvyks birželio 11d. 16 val. tai tą pačią dieną tik 15 val . valdžia sugalvojo surengti dar ir Etikos komisijos posėdį. Kad Mažeikiuose birželio 6-7 dienomis griaudės dūdos tai Ryšių su visuomene skyrius tokią informaciją patalpino net kovo 19 dieną , tačiau apie susitikimus dėl biodųjų jėgainės statybos ,kažkodėl nenorima , o gal ir nebūtina informuoti gyventojus. Nors meras savo ataskaitoje pažymėjo, kad Savivaldybės interneto svetainė dabar atitinka visus reikalavimus ir gali tapti vienu iš pagrindinių bendravimo įrankiu ir informacijos šaltiniu, tačiau informacija apie susitikimus dėl biodųjų jėgainės statybos Mažeikių raj. savivaldybės internetinėje svetainėje kažkodėl neskelbiama. Apie paskutinį sustikimą dėl biodųjų jėgainės statybos buvo nurodyta mero darbotvarkėje, tačiau Ryšių su visuomene skyriaus specialistams tikriausiai pasirodė per daug sunku informaciją apie šį susitikimą patalpinti ir savivaldybės internetinėje svetainėje prie naujienų , skelbimų , pranešimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*