Mažeikiškiams moksleiviams – bronza

Pavasario vidurinės mokyklos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komanda, treniruojama mokytojų Ilonos Abromaitienės ir Sigitos Bernotienės, pasidabino trečiosios vietos medaliais. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Kuršėnuose vyko Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ penktų ir šeštų klasių mokinių finalinės varžybos. Jose teisę rungtyniauti kartu su Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos, Kuršėnų S. Anglickio pagrindinės mokyklos ir Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos moksleiviais iškovojo Mažeikių Pavasario vidurinės mokyklos komanda.

„Kiekvienoje komandoje buvo po 24 sportininkus, po lygiai mergaičių ir berniukų. Jeigu anksčiau rungtyniaudavo septyniose estafetėse, tai dabar buvo kovojama devyniose. Mūsų komanda, kurią ruošė mokytojai Ilona Abromaitienė, Sigita Bernotienė ir Vidmantas Sakauskas, laimėjo futbolo kamuolio varymo estafetę ir galutinėje įskaitoje, praleidę į priekį širvintiškius ir kuršėniškius, iškovojo bronzos apdovanojimus,“ – informavo mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Apmaudžiai nepasisekė tos pačios mokyklos trečių ir ketvirtų klasių komandai: Šilalėje vykusiose tarpzoninėse varžybose „pavasariečiai“ laimėjo keturias estafetes, penkiose buvo antri, vienu tašku pralaimėjo vietos atstovams ir tarp keturių stipriausių šalies komandų nepateko. Mažeikiškius guodžia tik tai, pralaimėta pajėgiems varžovams: į finalą patekusi Šilalės komanda tapo šalies vicečempione.
Pavasario vidurinės mokyklos moksleiviai dar planuoja rungtyniauti gegužės pabaigoje vyksiančiose Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio keturkovės ir lengvosios atletikos varžybose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto