Mažeikiškiams pareikšti kaltinimai dėl narkotikų platinimo

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė bylą, kurioje neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis kaltinami keturi mažeikiškiai.

Kaip rodo Generalinės prokuratūros pateikta medžiaga, šių metų sausio–balandžio mėnesiais prekyba narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis Mažeikiuose vyko itin aktyviai. Šioje prekybos grandinėje dalyvavusius asmenis nustatė tyrimą atlikę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.
Ne kartą teistas 23-ejų metų M. G. kaltinamas ne tik aktyviai vykdęs prekybą narkotikais, bet ir verbavęs kitą asmenį platinti narkotines medžiagas. Tyrimo metu pareigūnai nustatė, kad kaltinamasis siūlė vienam pažįstamam asmeniui platinti kvaišalus, tačiau pastarasis nesutiko. Įtariamasis, nepatenkintas dėl atsisakymo, baugino nukentėjusįjį – žadėjo panaudoti smurtą prieš jį ir jo šeimos narius, mušė, siuntė grasinančio pobūdžio žinutes.
Konstatuota, kad šiam asmeniui nebebuvo kur trauktis, todėl jis buvo užverbuotas platinti narkotines ir psichotropines medžiagas.
„Surinkta duomenų, kad užverbuotas nukentėjusysis pardavinėjo narkotines medžiagas, o už jas surinktus pinigus perduodavo M. G. Pasak nukentėjusiojo, per kelis mėnesius verbuotojui buvo perduota apie 10 tūkst. eurų uždirbta suma“, – pranešė Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gabrielė Petkuvienė.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*