Mažeikiškiams – patarimai apie renginių organizavimą

Viešnia iš Šiaulių Justina Dranginytė-Stočkė (dešinėje) ir Jolanta Gintalienė kvietė susitikimo dalyvius diskutuoti. Autoriaus nuotr.

Projekto „Jungtinės jaunimo pajėgos Mažeikių mieste“ dalyviai susitiko su viešnia iš Šiaulių – renginių organizatore ir vedėja Justina Dranginyte-Stočke. Tai priešpaskutinis, septintasis, šio projekto renginys.

Mėgsta Mažeikius

J. Dranginytė-Stočkė mažeikiškiams jau pažįstama – ji mūsų mieste kelis kartus vedė renginį senamiestyje, kai Saulės laikrodžio skvere buvo pinamas Kalėdų vainikas. Renginių organizatorė teigė mėgstanti mūsų miestą ir čia kartkartėmis apsilanko.
Susitikimo „Oi laukiam, laukiam“ metu viešnia klausinėjo mažeikiškių, ką jie parodytų į Mažeikių miestą atvykusiems svečiams. Pasak jos, kartais, organizuojant renginius, galima pasinaudoti tuo, ką mes turime įdomaus, specifinio, būdingo tik mūsų miestui.
J. Dranginytė-Stočkė yra ir floristikos specialistė, tad pasidalijo su susitikimo dalyviais patarimais, kokios gėlės ar puokštės kokioms progoms, šventėms yra tinkamos. Taip pat kalbėjo apie kai kurių renginių etiketą, pateikė nemažai įvairių patarimų, atsakė į klausimus.

Pabaigai – ekskursija

Projektą „Jungtinės jaunimo pajėgos Mažeikių mieste“ vykdo Turizmo ir verslo informacijos centras drauge su rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacija „Apskritas stalas“.
„Projekto vykdymas jau eina į pabaigą. Liko tik po kelių savaičių būsianti ekskursija į Telšius. Jos metu gidė supažindins su Žemaitijos sostine, jos įžymybėmis. Po savo rajoną ekskursiją jau turėjome. Aš manau, kad visi dalyvavusieji projekte liks juo patenkinti, nes įgijo daug įvairių žinių“, – kalbėjo  Turizmo ir verslo informacijos centro vadovė Jolanta Gintalienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto