Mažeikiškiams Seime atstovaus Laima Nagienė

Nuotr. iš VRK archyvo

Seimo rinkimus Mažeikių rinkimų apygardoje ryškia persvara prieš Liną Rimkienę laimėjo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatė Laima Nagienė. Ją palaikė 66 proc. balsavusiųjų arba 7848 rinkėjai. Jos konkurentė surinko per pusę mažiau balsų, arba beveik 30 proc. Už L. Nagienę pasisakė dauguma balsuoti atėjusių visų septyniolikos apylinkių rinkėjai.  
Žemaitijos šiaurinėje apygardoje, kuriai priklauso ir didžioji dalis mūsų rajono kaimiškųjų apylinkių, rinkimus laimėjo Seimo narys Valius Ąžuolas. Už jį balsavo 64 proc., arba beveik 8200 rinkėjų, už jo konkurentą beveik 36 proc. balsavusių rinkėjų
.  
Dėl Seimo nario mandato susirungė politikai per pirmąjį rinkimų turą pelnę didžiausią rinkėjų pasitikėjimą.  Mažeikių apygardoje daugiausiai balsų surinko  L. Nagienė  ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė, mero pavaduotoja Lina Rimkienė. Per pirmąjį rinkimų turą už L. Nagienę balsavo 3691 rinkėjas (beveik 27 proc.), už L. Rimkienę – 2033 (beveik 15 proc.).
Žemaitijos šiaurinėje apygardoje į antrą rinkimų turą išėjo „valstietis“ Valius Ąžuolas ir socialdemokratas Tomas Martinaitis, Akmenės rajono mero pavaduotojas. Ir pirmajame rinkimų ture V. Ąžuolas sulaukė ypač didelio  rinkėjų palaikymo: už jį balsavo 6540 rinkėjų (42 proc.), už T. Martinaitį – 2550 (16,5 proc.).

29 Atsakymai į “Mažeikiškiams Seime atstovaus Laima Nagienė”

 1. Viltis parašė:

  Išarti visus bebrus iš savivaldybės. Didyjį arklą Seimo narei Laimai.

 2. Agota parašė:

  Viskas puiku. L.Nagienė dabar ,,sudrebins,, savivaldybę. Išknis visas eferas, nes už tai ją atleido iš administracijos direktorės pareigų, kai tik pradėjo tikrint socdemų dukryčių ir ne tik ,,veiklą,,. Bus dar visko. Gal pagaliau privers tas bankukininkes dirbti, o ne liežuviu malti ir fotosesijose puikuotis. Pasirodo dauguma mažeikiečių dar moka blaiviai mastyt.

 3. Giminaitis parašė:

  Varnai , tai ką jūs žinot apie Rimkienės giminę , aš tai jos artimas giminaitis , gal kartais ko nežinau apie save , gal galite informuoti smulkiau ar tik karksėti galite

  1. Varna parašė:

   Ne vyrų reikalai !

 4. parašė:

  Pritariu, eilinį kartą ne kas, destrukcija ir asmeninės ambicijos o miestui vėl ne kas.

 5. Varna parašė:

  Džiaugiuosi, kad neišrinkta rimkienė, žinau jos giminę, tai dvigubai džiaugiuos

 6. Www parašė:

  Mažeikiai kaip visada,,, be išminties. Gal Lina ir ne pati geriausia, bet ji nors būtų buvus valdančiojoje pusėj, o ką ši, prasėdės 4 metus ir tiek. O pozicijoj ne ką nuveiksi.

 7. Gintautas Liutkus parašė:

  nebus opozicijos , bus kaip sovietiniais laikais. Opozicija tai vienas is demokratijos principu

 8. tai gi parašė:

  jŽJAU REIKĖJO Į PENSIJĄ ŠIAI PONIAI, DAUGIAU NIEKO, YRA JAUNŲ PROTŲ Į SEIMĄ

 9. ! parašė:

  Socialdemokratai Paluckas jus suskalde !Paluckas yra Konservatoriu liberalu sebras!Vykite ji lauk !Nebutu buve susiskaldimo garantuoju Socialdemokratai butu gave 20 o gal daugiau mandatu ir toliau valde valstybe su valstieciais.Turite zmogu kuris ne vienija o skaldo partija !Gerbiama Nagiene nenuejo pas konservatorius ar liberalus bet i socialdemokratines idejos partija .Ka darys Paluckas bus konservatoriu liberalu draugas naujame seime ?Tai nesitikekit kituose rinkimuose kazka laimeti.

  1. Jovita parašė:

   p.Nagienė nuėjo pas tuos,kas valdžioje. O valstiečiai nera socialdemokratinių idėjų partija. Kad pakelti socdemų reitingus gal jūs pats bandykit imtis iniciatyvos? Dažniausiai kritikuodami kitus patys nesugebame nieko.

 10. Geriau sviesa o ne juoda naktis parašė:

  Konservatoriai yra tamsa Juoda Naktis ! Mazeikieciai pasirinko sviesa Valstieciu partija kuri dave vilties visiems dirbantiems ir nevagiantiems.Nagiene nesedes seime kaip Bartkevicius manau ji veikli moteris netyles !Valstieciu dabartinis uzdavinys kad nebutu pradanginti ES 2 milijardai nebutu isplauti per visokias aferas.

 11. žinot parašė:

  Taip ir turėjo būt, žmonės parodė, ką palaiko. Sėkmės poniai Laimai atstovaujant Mažeikius, o ponia Lina galės ir tokiau sklaidytis Mažeikiuose.

 12. B. parašė:

  Mažeikiai išsirinko eilinę rankų kilnotoją „už“ arba „prieš“ pagal komandą. Ėjau balsuoti tik iš pareigos žinodamas, kad nė viena iš kandidačių jokios naudos Mažeikiams neatneš. Todėl atidaviau balsą tik už tą, kuri galėjo būti daugumoje. Juk opozicijoje būdamas nenuveiksi nieko, galima tik pašūkauti. Panašų ne vieną kadenciją jau turėjome: medienos klasteris išvažiavo į Akmenę, sporto salės neturim, naujų darbo vietų nesukurta. Laukia keturi metai lygiai tokio pat nuobodaus ir pilko gyvenimo.

 13. Jurginas parašė:

  Aha, atstovaus iš opozicijos. Ką dar parašysit. Nuo opozicijos absoliučiai niekas nepriklauso, 4 metus dugno matys Mažeikiai ir tiek. Mažeikių rinkėjai nupušę kaip reikiant.

  1. na parašė:

   Dabar lieka laukti, kada ta laimėtojos šypsena nuslinks, nes nebereikės maivytis prieš rinkėjus, o reikės „užsiimti“ savo gerbūvio gerinimu. Kad Mažeikiams būtų geriau- manau, rezultatas bus lygus 0. Tiesiog šie rinkimai buvo rinkimas iš dviejų „blogybių“ ir žmonės pasirinko pažadus barstančią kandidatę, pensininkę.

 14. Anonimas parašė:

  P. Laimai išversti skūrą nieko nekainuoja. Tiek metų buvo socdemė, porą metų pabuvo valstiete, jei reiks į dar ką nors persivers…

  1. na parašė:

   Dar pridėkime kiek skūrą vertė dėl rinkėjų. Keista, kad žmonės užkibo. Na, bet tai demokratija.

   1. Anonimas parašė:

    Ta moteriškė skūrų turi tikrai daug: komjaunuolė, komunistė, paulauskininkė, socdemė, tvarkietė, valstietė. Kas toliau?

    1. vidas parašė:

     Tas kas daugiau pasiūlys.

 15. GYVENTOJA parašė:

  Sveikinimai…..o ką darys Rimkienė?, tiek įdėjusi pastangų feisbuke bei visur…..

  1. na parašė:

   Kokie čia sveikinimai. Sėdės opozicijos ir algą gaus. Manote padarys kažką dėl gyventojų? Naivu tikėti

 16. ! parašė:

  I Lietuva atejo juoda naktis laimejo tamsos jegos Liuciferis ir jo tarnai siautes.Vilties teikia kad valstieciai opozicijoje pristabdys tamsos jegu puota. Gerb Nagiene turetu buti aktivi seimo nare tikinti tikiuosi kad neleis sumindzioti krikscioniskas vertybes tepadeda jai Dievas .

 17. ! parašė:

  Viskas gerai sazine mazeikieciu svari tikiu kad valstieciai dirbdami opozicijoje neleis isvogti valstybes.

  1. ar parašė:

   Popierinio maišelio pirkimas už 6,8 eurus- tai ne vagystė? Kaip čia jūs taip dėliojat įdomiai

 18. JONUKS parašė:

  ŽEMAIČIAMS NEPASISEKĖ:MAŽEIKIAI,TELŠIAI,AKMENĖ PASIRINKO SEIMO NARIUS IŠ OPOZICIJOS IR TAIP TAMPA AIŠKU,KAD PALAIKYMO IŠ SEIMO DAUGUMOS FONTANAIS NEBUS.ĮDOMU KAIP ŽADĖTOJAI ĮGYVENDINS SAVO PAŽADUS ?

 19. Anonimas parašė:

  Šaunu,sveikinimai poniai Laimai.

  1. A parašė:

   Sveikinimai p. Laimai. Bet didžiausia užuojauta mažeikiškiams…elinį kartą neturėsim atstovo daugumoje . Vis dugne kažkur kapstomės… tai burokevičininkai, tai paksininkai, tai karbauskinkai su verygininkais…

   1. Jurginas parašė:

    Tai patys juk renkat tokius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto