Mažeikiškiams Šeimos kortelių panaudojimo galimybės nėra didelės

Nuotr. iš seimos-kortele.lt

Trejus metus gausios ar vaikus su negalia auginančios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortelės teikiamomis nuolaidomis ir naudomis. Mūsų rajone šios kortelės nėra labai populiarios, jas įsigijo tik apie 50 proc. teisę į jas turinčių šeimų. Galbūt ir todėl, kad jų panaudojimo galimybės Mažeikiuose labai ribotos.

});

Suteikia lengvatas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad Lietuvoje teisę į Šeimos kortelės teikiamas nuolaidas ir naudas turi daugiau kaip 41 tūkst. šeimų, kortele naudojasi daugiau kaip 32 tūkst. Lietuvos šeimų, t. y. 74 proc. teisę į šią kortelę turinčių šeimų.

Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir negalią turinčius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrina nuolaidas partnerių suteikiamoms prekėms bei paslaugoms. Šeimos kortelė užtikrina specialias privilegijas: lengvatas ar nuolaidas paslaugoms, prekėms bei renginiams ir kitas naudas,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto