Mažeikiškiams stalo tenisininkams – nugalėtojų titulai

Abi Mažeikių sporto mokyklos ekipos ir jų treneris džiaugėsi nugalėtojų titulais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikių rajono jaunieji stalo tenisininkai varžybose Joniškyje įrodė, kad yra stipriausi rajonų grupėje – tiek merginų, tiek vaikinų komandos tapo šių varžybų čempionėmis.

Lietuvos rajonų grupės finalinėse stalo teniso pirmenybėse Joniškyje varžėsi penkiolikmečiai ir jaunesni sportininkai. Dėl medalių kovojo po aštuonias merginų ir vaikinų komandas.
Varžybose puikiai pasirodė tiek Mažeikių sporto mokyklos merginų ekipa, kuriai atstovavo Rusnė Vasarytė, Amelija Nicytė ir Emilija Domeikaitė, tiek vaikinų komanda, kurios garbę gynė Irmantas Daukontas, Lukas Frejeris, Nojus Lencevičius ir Haroldas Gricius. Šios komandos nepralaimėjo nė vienos dvikovos ir tapo varžybų nugalėtojomis.
„Tokį laimėjimą esame pasiekę tik prieš ketverius metus. Dabar abi šios ekipos pateko į finalinį šios amžiaus grupės Lietuvos pirmenybių etapą. Čia prie penkias pirmąsias vietas užėmusių rajono komandų prisijungs ir penkių didžiausių šalies miestų ekipos. Tuomet paaiškės šios amžiaus grupės šalies čempionai ir prizininkai. Šis čempionatas vyks jau kitų metų pradžioje“, – sakė komandų treneris Raimondas Jackevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto