Mažeikiškio sumokėtu avansu pasidžiaugė sukčiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškis, norėdamas įsigyti automobilį, neteko dalies šiam pirkiniui skirtų pinigų.

„BMW“ įsigyti nepavyko

Pirmadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai, gavę 29-erių metų mažeikiškio pareiškimą, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.
Pirminiais duomenimis, rugsėjo pabaigoje vyriškis internetiniame portale pastebėjo skelbimą apie parduodamą automobilį „BMW 530D“. Susigundęs kaina ir susitaręs su pardavėju, jis į nurodytą sąskaitą avansu pervedė 290 eurų.
Mažeikiškio teigimu, nuo rugsėjo 30-osios mašinos „pardavėjas“ nei į skambučius atsiliepia, nei pinigus grąžina, nei automobilį pristato.

Sukčiai nesnaudžia

Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas stebisi, kad žmonės niekaip nepasimoko iš svetimos patirties. „Kad ir kiek informuotume apie tokiu būdu sukčiaujančius nusikaltėlius, vis dar kas nors užkimba ant jų „meškerės“. Pabrėžiame, kad automobilį būtina pirkti tik tada, kai susitinki akis į akį su pardavėju. Tuo labiau niekada nereikia pervesti avanso nežinomam žmogui“, –  sakė skyriaus viršininkas.
Štai tik keli nuo sukčių nukentėję mūsų rajono gyventojai: rugpjūčio pabaigoje už automobilį „VW Passat“ mažeikiškė pervedė 300 eurų, tiek pat eurų pervesta birželio viduryje už automobilį „Audi A4”, gegužę už mobilųjį telefoną pervesta 150 eurų, kovą už automobilį „VW Passat“ pervesta 400 eurų. Visais atvejais nei daiktų, nei pinigų mažeikiškiai neatgavo.
Per aštuonis šių metų mėnesius mūsų rajone jau užregistruoti 34 nusikaltimai, susiję su sukčiavimu.

One Reply to “Mažeikiškio sumokėtu avansu pasidžiaugė sukčiai”

  1. bmw parašė:

    Tai ir parodo bmw megeju intelekta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto